Друзі, дякуємо всім за участь у мітингу!
Інвесторам Еврики, Патриотики, ПНО – всім!
Сьогодні було мегакруто!
МИ ТВОРИМО ІСТОРІЮ!
Поки інші протестувальники лякливо ходять по пішохідним переходам, щоб перекрити рух транспорту, ми – перекриваємо самі Хрещатик (29.05) та багатотисячним натовпом КРОКУЄМО по проїздній частині Грушевського, з якого швиденько прибрали весь автотранспорт (17.06)!
Наш протест не зупиняється! Боротьба триває!
ВСІ підтримуємо НАМЕТОВЕ-2, приходимо кожен день, чергувати чи просто випити каву, записуймось на нічне чергування.
Намети на Хрещатику – це тиск на ВСЮ ВЛАДУ В УКРАЇНІ, не тільки на Кличко. Він такий хитрун, що вийде ще не раз сюди в намети попіаритися.
Поки стоять намети – є тиск на можновладців на переговорах.
Переговорній групі потрібна наша підтримка!

