Site icon Об'єднання інвесторів банку Аркада

Триває збір підписів заяв про вступ до ГО

Друзі!

Увага! Триває збір підписів заяв про вступ до ГО.
Відкриваємо ДОДАТКОВІ локації для зручності інвесторів (не треба їхати аж на Хрещатик;))

Всі хто написав лише індивідуальні заяви про вступ, беріть родичів і приходьте! Вступити до ГО можна інвестору та рідним 1 і 2 лінії (чоловік/дружина, діти, батьки, брати/сестри, дідусі/бабусі, онуки).

Локації та час збору підписів:

Позняки, кафе біля Русової, 3-А
субота-неділя 11:00-20:00


ВДНГ, приймальня Університету, Глушкова, 4-Е
субота-неділя 11:00-20:00


Наметове-2 під КМДА – цілодобово!

Exit mobile version