Друзі!
💥Завтра о 18:30 біля колишнього Наметового-1 (біля банку «Аркада») відбудуться чергові МЕГА-збори, на яких Об’єднаний Актив традиційно надасть звіт по ситуації та відповість на всі запитання!
💥Мета завтрашньої зустрічі не лежить в площині політичної агітації, агітації завтра не буде.
💥Також, завтра буде озвучено офіційну позицію ОА щодо участі окремих інвесторів в місцевих виборах 2020.
💥Основна ж мета зустрічі – обговорення стану справ з будівництвом наших квартир. Це було, є і буде завжди залишатися єдиним пріоритетним завданням для всіх нас.
І ми обов’язково досягнемо повномасштабного відновлення будівництва на всіх наших ЖК!
З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

