💥Шановні інвестори!
Вашій увазі щойно отриманий варіант Меморандуму з коригуваннями Київської міської державної адміністрації.
💥Ввечері (близько 19:00) Об’єднаний Актив вчергове збереться для аналізу і обговорення даної версії Меморандуму. Пропонуємо усім охочим долучатися. Місце збору – ЖК «Патріотика». Для уточнення деталей пишіть будь-кому з Об’єднаного Активу.
З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

