Site icon Об'єднання інвесторів банку Аркада

Мітинг інвесторів банку Аркада в підтримку наметового містечка під КМДА

Друзі!

Дякуємо всім, хто сьогодні прийшов на захист нашого наметового містечка!


Це наш перший стихійний мітинг, не спланована акція, тому було немало сумбуру..))

Але близько 500 чоловік були сьогодні гучніші і організованіше ніж тоді, коли нас збиралось більше 2000!

Поліція нас почула, і пообіцяли охороняти всі наші наметові містечка цілодобово, а нічних злочинців розшукати та покарати!

Боротьба триває!

Ми переможемо!

Exit mobile version