Друзі!
Дякуємо всім, хто сьогодні прийшов на захист нашого наметового містечка!
Це наш перший стихійний мітинг, не спланована акція, тому було немало сумбуру..))
Але близько 500 чоловік були сьогодні гучніші і організованіше ніж тоді, коли нас збиралось більше 2000!
Поліція нас почула, і пообіцяли охороняти всі наші наметові містечка цілодобово, а нічних злочинців розшукати та покарати!
Боротьба триває!
Ми переможемо!

