протоколу доручення Київського міського голови від 27.05.2020 від інвесторів

В пункт 1 протоколу доручення додати забудовника по ЖК “Патріотика” та “Патріотика на озерах”, а саме ТОВ “Будеволюція”:

“1. АТ АКБ “Аркада”, ТОВ “Будеволюція” та ТОВ “Аркада-Будівництво” надати актуалізовану інформацію щодо коригування проекту будівництва житлового комплексу “Патріотика на озерах” та термінів подачі відкоригованого проекту на розгляд містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури. 

Відповідальні: Ковальчук Т.М. 

Термін: 02.06.2020″.

В 2 пункт протоколу додати забудовника ТОВ “Будеволюція”, розширити значення умов, додати ЖК “Патріотика на озерах”, додати черговість визначення термінів здачі всіх будинків у відповідності та викласти цей пункт в наступній редакції: 

“2. АТ АКБ “Аркада”, ТОВ “Будеволюція” та ТОВ “Аркада-Будівництво” надати обґрунтовану інформацію щодо відновлення будівельних робіт, фінансування (необхідні розміри фінансувань на кожний ЖК окремо, конкретні та реальні джерела і об`єми фінансування, конкретні дати та розміри запланованих фінансових перерахувань на відновлення будівельних робіт окремо по кожному будинку всіх 3 ЖК: «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах», термінів відновлення будівельних робіт по кожному будинку (черговість яких повинна відповідати початковій черговості термінів ведення будівництва згідно з умовами договорів інвестування) та термінів здачі житлових будинків в експлуатацію робіт (черговість яких повинна відповідати черговості початкових термінів введення будинків в експлуатацію згідно з умовами договорів інвестування) на житлових комплексах “Патріотика”, “Еврика”, “Патріотика на озерах”. 

АТ АКБ “Аркада”, ТОВ “Будеволюція” та ТОВ “Аркада-Будівництво” надати звіт по стану будівництва об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури, кількості затрачених коштів на їх будівництво, кількості коштів, необхідних для їх введення в експлуатацію, а також очікувані строки завершення їх будівництва.

Відповідальні: Ковальчук Т.М., Плачков С.І., Добридень Р.І. 

Термін: 03.06.2020″.

В 3 пункт протоколу додати ТОВ “Будеволюція”, прописати умови передачі і механізми/терміни, за яким відбудеться розрахунок та компенсація Забудовникам вартості встановлених об`єктів, додати відповідальних з боку банку «Аркада» та забудовників ТОВ «Будеволюція» та ТОВ «Аркада-Будівництво». Викласти у наступній редакції:

 “3. ТОВ “Будеволюція” та ТОВ “Аркада-Будівництво” опрацювати спільно з експлуатуючими організаціями механізм передачі об`єктів інженерної та соціальної інфраструктури в існуючому стані готовності в управління експлуатуючим організаціям, механізм і терміни розрахунку вартості визначених об`єктів та компенсації Забудовнику з боку КМДА до вирішення питання можливості передачі зазначених об’єктів до комунальної власності. 

Відповідальні: Ковальчук Т.М., Плачков С.І., Добридень Р.І., Новицький Д.Ю.

Термін: 05.06.2020″.

В 5 пункті протоколу актуалізувати назву забудовника, за нашими даними має бути ТОВ «Будеволюція» та додати необхідність напрацювання механізму продовження договору постачання електроенергії для будівництва ЖК «Патріотика». Пункт 5 викласти в наступній редакції:

«5. ТОВ «Будеволюція» взяти до уваги, що договір постачання електроенергії для будівництва житлового комплексу “Патріотика“ здійснюється відповідно до договору з ДТЕК “Київські електромережі“, який діє до 07.06.2020. 

ТОВ “Будеволюція“ спільно з ДТЕК “Київські електромережі“ напрацювати механізми подовження договору та спільно вжити заходів для забезпечення подовження терміну дії договору (визначити перелік завдань, відповідальних і терміни).

Відповідальні: Плачков С.І., Добридень Р.І., відповідальна особа від ДТЕК “Київські електромережі“.

Термін: 03.06.2020».

В 6 пункті протоколу додати АТ АКБ «Аркада», ТОВ «Будеволюція», ТОВ «Аркада-Будівництво» та викласти в наступній редакції:

«6. Департаменту містобудування та архітектури, Департаменту земельних ресурсів, Департаменту економіки та інвестицій, Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва спільно з Юридичним управлінням апарату ВО КМР (КМДА), АТ АКБ «Аркада», ТОВ «Будеволюція», ТОВ «Аркада-Будівництво» та інвесторам розробити, узгодити, підписати та виконати дорожню карту відновлення будівельних робіт та здачі в експлуатацію всіх 40 об`єктів незавершеного будівництва ЖК «Еврика», «Патріотика», «Патріотика на озерах» .

Департамент будівництва та житлового забезпечення, АТ АКБ «Аркада», ТОВ «Будеволюція», ТОВ «Аркада-Будівництво» та інвесторам узагальнити надані пропозиції. 

Відповідальні: Свистунов О.В., Оленич П.С., Мельник Н.О., Попович О.М., Ковальчук Т.М., Плачков С.І., Добридень Р.І., інвестори.

Термін: 03.06.2020.

Відповідальний: Денисенко В.М. узаг.

Термін: 04.06.2020».

Пункт 7 додати узгоджену дату наради, відкоригувати термін виконання, розширити склад учасників та викласти в наступній редакції:

«7. На наступну нараду 05.06.2020 щодо врегулювання питань по житлових комплексах, замовниками будівництва яких виступає АТ АКБ «Аркада», запросити представників Національного Банку України (Смолія Я.В. або Рожкову К.В.)заступника Міністра внутрішніх справ України (Геращенка А.Ю.), а також Міністра розвитку громад та територій України Чернишова О.М. (або його заступників).

Відповідальний: Денисенко В.М.

Термін: 03.06.2020».

Пункт 9 додати в наступній редакції:

«Провести будівельну і фінансову експертизу об`єктів соціальної та інженерної інфраструктури, а також об’єктів, будівництво яких зупинено, в ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах». Узагальнити та проінформувати про результат.

Відповідальні: відповідальні представники КМДА, Плачков С.І., Добридень Р.І.»

Пункт 10 додати в наступній редакції:

«Анулювати технічні умови щодо розширення ділянки дороги по вул. Ломоносова.

Відповідальні: відповідальні представники КМДА, Плачков С.І., Добридень Р.І.

Термін: 05.06.2020».

Пункт 11 додати в наступній редакції:

«Проінформувати інвесторів про результат розгляду звернення Київського міського голови Кличка В. до Прокуратури міста Києва щодо можливих злочиних/шахрайських дій при управлінні ФФБ з боку АТ АКБ «Аркада», ТОВ «Будеволюція», ТОВ «Аркада-Будівництво», щодо наявності чи не цільового використання коштів ФФБ «Патріотика», «Еврика» та «Патріотика на озерах».

Відповідальні: Кличко В.В.

Термін: 05.06.2020».

Пункт 12 додати в наступній редакції:

«Виключити зі списку учасників на наступні наради з питань не завершеного будиництва в ЖК «Патріотика», «Еврика» та «Патріотика на озерах» представників громадської організації «Екопарк Осокорки», представників ГО «Будактив» (Голубничого В. та інших). 

Відповідальні: Кличко В.В.

Термін: 05.06.2020».

Пункт 13 додати в наступній редакції:

Департаменту земельних ресурсів, Департаменту економіки та інвестицій, Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва спільно з Юридичним управлінням апарату ВО КМР (КМДА) спільно з комунальними службами та експлуатуючими організаціями (ПрАТ «Київводоканал», КП «Київтеплоенерго», ДТЕК “Київські електромережі“), а також ТОВ «Аркада-Будівництво» та ТОВ «Будеволюція» розробити механізм введення в експлуатацію та заселення будинків №26 в ЖК «Патріотика» та №14, №18 в ЖК «Еврика»

Відповідальні: Оленич П.С., Мельник Н.О., Попович О.М., Ковальчук Т.М., Плачков С.І., Добридень Р.І.

Термін: 04.06.2020

Пункт 14 додати в наступній редакції:

Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища видати контрольні картки на тимчасове порушення благоустрою на період виконання будівельних робіт по об’єкту «Комплексна забудова території об’єктами житлового і соціально-побутового призначення житлового масиву «Осокорки-Центральні».

Відповідальні:

Термін: 05.06.2020

Пункт 15 додати в наступній редакції:

Департаменту економіки та інвестицій ініціювати розірвання договору пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва від 17.05.2006 року №447, укладеного між Головним управлінням економіки та інвестицій, Київським національним університетом ім. Т. Шевченко та ПрАТ «Побутрембуд».

Відповідальні: Мельник Н.О.

Терміни: 05.06.2020

Пункт 16 додати в наступній редакції:

Департаменту економіки та інвестицій після прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва об’єктів соціального призначення невідкладно ініціювати відшкодування забудовникам ТОВ «Будеволюція» та ТОВ «Аркада-Будівництво» різниці між здійсненими витратами на спорудження інженерних мереж та розміром пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту

Відповідальні: Мельник Н.О.

Терміни: 05.06.2020

Пункт 17 додати в наступній редакції:

Департаменту економіки та інвестицій ініціювати безспірне списання з казначейського рахунку Київської міської ради 365 196 557, 86 грн. на підставі постанови Північного апеляційного господарського суду у справі №910/7707/19 від 28.01.2020 року

Відповідальні: Мельник Н.О.

Терміни: 05.06.2020

Пункт 18 додати в наступній редакції:

Департаменту економіки та інвестицій ініціювати безспірне списання з казначейського рахунку Київської міської ради 64 438 714, 00 грн., які є предметом спору у судовій справі №910/794/20. 

ТОВ «Будеволюція» після надходження коштів на розрахунковий рахунок подати до Господарського суду міста Києва клопотання про залишення позовної заяви у справі №910/794/20 без розгляду.

Відповідальні: Мельник Н.О.

Термін: 05.06.2020

Пункт 19 додати в наступній редакції:

Київській міській державній адміністрації разом з АТ АКБ «Аркада» та ТОВ «Аркада-Будівництво» звернутися до Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Міністерства освіти і науки з пропозицією невідкладно внести зміни в істотні умови договору доручення будівництва ЖК «Еврика» з зазначенням введення в експлуатацію житлових будинків ЖК «Еврика» (але з датою введення останнього будинку не пізніше 31 січня 2022 року) та з санкціями за порушення даних строків.

Відповідальні: Кличко В.В., Ковальчук Т.М., Плачков С.І., Добридень Р.І.

Термін: 05.06.2020

Пункт 20 додати в наступній редакції:

Департаменту земельних ресурсів надати інформацію щодо термінів підготовки документації щодо поновлення в установленому порядку договорів оренди земельних ділянок для будівництва житлового комплексу «Патріотика на озерах» та невідкладно вчинити всі дії для поновлення даних договорів.

Відповідальний: Оленич П.С.

Термін: 05.06.2020