Друзі!
Прямо зараз рейдери продовжують вивозити пісок з території Осокорків Центральних. Досі вони не продемонстрували документів, що дають їм право на цей пісок.
Як і минулого разу рейдери приїхали на місце з тітушками.
Трохи нагадаємо як це відбувалося минулого разу.
