ДОРОЖНЯ КАРТА

АТ АКБ «Аркада» щодо завершення будівництва житлових комплексів «Патріотика» і «Еврика» та реалізації будівництва житлового комплексу «Патріотика на озерах»

м. Київ                                                                                                                          «__» травня 2020 року

На виконання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю, а також домовленостей, закріплених в ньому, Київська міська державна адміністрація і Київська міська рада в особі Голови КМДА та Київського міського голови Кличка В.В., АТ АКБ «Аркада» в особі Голови правління Ковальчук Т.М., забудовник ТОВ «Будеволюція» в особі директора Лапшова О.О., забудовник ТОВ «Аркада-Будівництво» в особі директора Добридень Р.І. та інвестори житлового будівництва АТ АКБ «Аркада», домовились про реалізацію наступного.

     Розділ І. Щодо завершення будівництва ЖК «Патріотика»

 1. АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Будеволюція» гарантують повномасштабне відновлення будівельних робіт на всіх будинках житлового комплексу «Патріотика» з 01 червня 2020 року.
 2. АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Будеволюція» гарантують наступні строки передачі під заселення будинків житлового комплексу «Патріотика»:
 3. ж/б №16 – не пізніше
 4. ж/б №19 – не пізніше
 5. ж/б №20 – не пізніше
 6. ж/б №21 – не пізніше
 7. ж/б №22 – не пізніше
 8. ж/б №23 – не пізніше
 9. ж/б №26 – не пізніше
 10. ж/б №27 – не пізніше
 11. ж/б №32 – не пізніше
 12. ж/б №33 – не пізніше
 13. ж/б №34 – не пізніше
 14. У випадку недотримання строків введення в експлуатацію будинків, передбачених п. 2 Розділу І даної Дорожньої карти, АТ АКБ «Аркада» зобов’язується сплатити на користь інвесторів будинку, строки введення в експлуатацію якого було порушено, пеню в розмірі 0,1% від загальної вартості об’єкту інвестування за кожен день прострочення, що нараховується протягом усього строку прострочення зобов’язання.
 15. АТ АКБ «Аркада» протягом 3 місяців з дати підписання даної Дорожньої карти зобов’язуються внести зміни в договори з інвесторами житлового будівництва, враховуючи п. 2 та п. 3 Розділу І даної Дорожньої карти, шляхом укладення відповідних додаткових угод.
 16. На кожну із зустрічей тристоронньої робочої групи, проведення яких передбачено п. 4 Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю, АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Будеволюція» зобов’язуються надавати актуальні плани фінансування будівництва, графіки будівництва кожного будинку житлового комплексу «Патріотика» і звітувати про проміжні результати фінансування та виконання будівельних робіт на цих будинках.
 17. АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Будеволюція» гарантують, що, за умови неухильного виконання сторонами Розділу І даної Дорожньої карти, всі житлові будинки житлового комплексу «Патріотика» будуть введені в експлуатацію та передані під заселення у строк до 31 грудня 2021 року.
 18. Київська міська рада, у разі ухвалення Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду постанови по справі №910/7707/19 про відмову у задоволенні касаційної скарги та залишення рішень судів попередніх інстанцій без змін, зобов`язується у добровільному порядку здійснити виплату коштів на користь ТОВ «Будеволюція» у розмірі, визначеному рішенням Господарського суду міста Києва від 09.10.2019 року у справі №910/7707/19, протягом 3 календарних місяців рівними частинами з моменту ухвалення постанови.

АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Будеволюція» гарантують, що всі кошти, які надходитимуть на розрахунковий рахунок ТОВ «Будеволюція» від Київської міської ради на виконання п. 7 Розділу І даної Дорожньої карти, спрямовуватимуться на фінансування будівництва житлового комплексу «Патріотика», у тому числі об`єктів соціально-побутового призначення. 

 • Київська міська державна адміністрація, у разі ухвалення Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду постанови по справі №910/9641/19 про відмову у задоволенні касаційної скарги та залишення рішень судів попередніх інстанцій без змін, зобов`язується негайно у добровільному порядку видати забудовнику ТОВ «Будеволюція» довідку про звільнення забудовника від сплати пайової участі за будинок №26 «Львівський» в ЖК «Патріотика».

Забудовник ТОВ «Будеволюція» одразу після отримання довідки про звільнення від сплати пайової участі за будинок №26 «Львівський» в ЖК «Патріотика» зобов’язується звернутися до Державної архітектурно-будівельної інспекції України (або її правонаступника) для отримання сертифікату, що підтверджує готовність до експлуатації житлового будинку №26 «Львівський» в ЖК «Патріотика».

 • Сторони домовилися не вчиняти процесуальних дій, що призведуть до затягування судового розгляду справи №910/794/20. При цьому, Київська міська державна адміністрація, у разі ухвалення судом рішення про задоволення позовних вимог по даній справі, зобов’язується негайно виконати дане судове рішення у добровільному порядку.
 • Сторони домовилися не вчиняти процесуальних дій, що призведуть до затягування судового розгляду справи №910/1424/19.
 • Київська міська рада зобов’язується в подальшому виконувати свій обов`язок щодо відшкодування забудовнику ТОВ «Будеволюція» різниці між здійсненими витратами на спорудження об`єктів соціально-побутового призначення, об`єктів інженерної інфраструктури житлового комплексу «Патріотика» та розміром пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту в позасудовому порядку.

Київська міська державна адміністрація повно та всебічно сприятиме забудовнику ТОВ «Будеволюція» в отриманні необхідних дозволів, погоджень, технічних умов, контрольних карток тимчасового порушення благоустрою та інших документів, необхідних для здійснення будівельних робіт та подальшому введенні в експлуатацію об’єктів житлового комплексу «Патріотика» в позасудовому порядку.

Київська міська державна адміністрація повно та всебічно сприятиме  якнайшвидшому прийняттю до комунальної власності територіальної громади міста Києва та введенню в експлуатацію об`єктів соціально-побутового призначення та об`єктів інженерної інфраструктури житлового комплексу «Патріотика» в позасудовому порядку.

АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Будеволюція» в свою чергу гарантують здійснити виконання робіт з будівництва таких об`єктів житлового комплексу «Патріотика» якісно, із додержанням всіх вимог, прописаних у технічних завданнях на їх будівництво.

 1. АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Будеволюція» зобов’язуються добудувати, ввести в експлуатацію та передати до комунальної власності територіальної громади міста Києва дитячий дошкільний заклад (об’єкт №57 на плані забудови житлового комплексу «Патріотика») у строк до 31 вересня 2020 року.
 2. АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Будеволюція», за умови належного виконання Київською міською радою та Київською міською державною адміністрацією п. 12 Розділу І цієї Дорожньої карти, зобов’язуються побудувати, ввести в експлуатацію та передати до комунальної власності територіальної громади міста Києва об`єкти соціально-побутового призначення житлового комплексу «Патріотика», а саме: дитячий дошкільний заклад (об’єкт №58 на плані забудови житлового комплексу «Патріотика»), дитячі навчальні заклади (об’єкти №51, №52, №53 на плані забудови житлового комплексу «Патріотика») та пожежне депо (об’єкт №69 на плані забудови житлового комплексу «Патріотика») у строк до 31 грудня 2021 року.
 3. Сторони домовились в подальшому вирішувати всі проблемні питання, пов’язані з будівництвом житлового комплексу «Патріотика», в позасудовому порядку шляхом переговорів.

Розділ ІІ. Щодо завершення будівництва ЖК «Еврика»

 1. АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Аркада-Будівництво» гарантують повномасштабне відновлення будівельних робіт на всіх будинках житлового комплексу «Еврика» з 01 червня 2020 року.
 2. АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Аркада-Будівництво» гарантують наступні строки передачі під заселення будинків житлового комплексу «Еврика»:
 3. ж/б №1 – не пізніше
 4. ж/б №2 – не пізніше
 5. ж/б №3 – не пізніше
 6. ж/б №4 – не пізніше
 7. ж/б №5 – не пізніше
 8. ж/б №6 – не пізніше
 9. ж/б №9 – не пізніше
 10. ж/б №14 – не пізніше
 11. ж/б №15 – не пізніше
 12. ж/б №16 – не пізніше
 13. ж/б №17 – не пізніше
 14. ж/б №18 – не пізніше
 15. ж/б №19 – не пізніше
 16. ж/б №20 – не пізніше
 17. ж/б №22 – не пізніше
 18. ж/б №23 – не пізніше
 19. ж/б №24 – не пізніше
 20. ж/б №25 – не пізніше
 21. ж/б №26 – не пізніше
 22. ж/б №27 – не пізніше
 23. ж/б №28 – не пізніше
 24. ж/б №30 – не пізніше
 25. ж/б №31 – не пізніше
 26. У випадку недотримання строків введення в експлуатацію будинків, передбачених п. 2 Розділу ІІ даної Дорожньої карти, АТ АКБ «Аркада» зобов’язується сплатити на користь інвесторів будинку, строки введення в експлуатацію якого було порушено, пеню в розмірі 0,1% від загальної об’єкту інвестування за кожен день прострочення, що нараховується протягом усього строку прострочення зобов’язання.
 27. АТ АКБ «Аркада» та ТОВ «Аркада-Будівництво» протягом 3 місяців з дати підписання даної Дорожньої карти зобов’язуються внести зміни в договори з інвесторами житлового будівництва, враховуючи п. 2 та п. 3 Розділу ІІ даної Дорожньої карти, шляхом укладення відповідних додаткових угод.
 28. На кожну із зустрічей тристоронньої робочої групи, проведення яких передбачено п. 4 Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю, АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Аркада-Будівництво» зобов’язуються надавати актуальні плани фінансування будівництва, графіки будівництва кожного будинку житлового комплексу «Еврика» та звітувати про проміжні результати фінансування та виконання будівельних робіт на цих будинках. 
 29. Сторони домовились у найкоротші строки, але не пізніше 30 червня 2020 року, вчинити наступні дії, що направлені на прискорення введення в експлуатацію та заселення будинків №14 та №18 ЖК «Еврика»:
 30. Київська міська державна адміністрація зобов’язується направити забудовнику ТОВ «Аркада-Будівництво» проекти договорів про пайову участь у створенні і розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва щодо даних будинків;
 31. ТОВ «Аркада-Будівництво» зобов’язується невідкладно підписати дані договори та сплатити пайову участь, передбачену даними договорами;
 32. Київська міська державна адміністрація зобов’язується видати забудовнику ТОВ «Аркада-Будівництво» довідки щодо сплати пайової участі за дані будинки.
 33. ТОВ «Аркада-Будівництво» зобов’язується невідкладно звернутися до Державної архітектурно-будівельної інспекції України (або її правонаступника) для отримання сертифікату, що підтверджує готовність до експлуатації житлових будинків №14 та №18 в ЖК «Еврика».
 34. АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Аркада-Будівництво» гарантують, що, за умови неухильного виконання сторонами Розділу ІІ даної Дорожньої карти, всі житлові будинки житлового комплексу «Еврика» будуть введені в експлуатацію та передані під заселення у строк до 31 грудня 2022 року.
 35. Сторони домовилися не вчиняти процесуальних дій, що призведуть до затягування судового розгляду справи №910/13153/19.
 36. Київська міська рада зобов’язується в подальшому виконувати свій обов`язок щодо відшкодування забудовнику ТОВ «Аркада-Будівництво» різниці між здійсненими витратами на спорудження об`єктів соціально-побутового призначення, об`єктів інженерної інфраструктури житлового комплексу «Еврика» та розміром пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту в позасудовому порядку.

Київська міська державна адміністрація повно та всебічно сприятиме забудовнику ТОВ «Аркада-Будівництво» в отриманні необхідних дозволів, погоджень, технічних умов, контрольних карток тимчасового порушення благоустрою та інших документів, необхідних для здійснення будівельних робіт та подальшому введенні в експлуатацію об’єктів житлового комплексу «Еврика» в позасудовому порядку.

Київська міська державна адміністрація повно та всебічно сприятиме  якнайшвидшому прийняттю до комунальної власності територіальної громади міста Києва та введенню в експлуатацію об`єктів соціально-побутового призначення та об`єктів інженерної інфраструктури житлового комплексу «Еврика» в позасудовому порядку.

АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Аркада-Будівництво» в свою чергу гарантують здійснити виконання робіт з будівництва таких об`єктів житлового комплексу «Еврика» якісно, із додержанням всіх вимог, прописаних у технічних завданнях на їх будівництво.

 1. АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Аркада-Будівництво» зобов’язуються добудувати, ввести в експлуатацію та передати до комунальної власності територіальної громади міста Києва дитячий дошкільний заклад (об’єкт №32 на плані забудови житлового комплексу «Еврика») у строк до 31 вересня 2020 року.
 2. АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Аркада-Будівництво», за умови належного виконання Київською міською радою та Київською міською державною адміністрацією п. 9 Розділу ІІ цієї Дорожньої карти, зобов’язуються побудувати, ввести в експлуатацію та передати до комунальної власності територіальної громади міста Києва об`єкти соціально-побутового призначення житлового комплексу «Еврика», а саме: дитячі дошкільний заклад (об’єкти №33 та №34 на плані забудови житлового комплексу «Еврика»), загальноосвітню школу (об’єкт №35 на плані забудови житлового комплексу «Еврика») та ліцей (об’єкт №36 на плані забудови житлового комплексу «Еврика») у строк до 31 грудня 2022 року.
 3. Сторони домовились в подальшому вирішувати всі проблемні питання, пов’язані з будівництвом житлового комплексу «Еврика», в позасудовому порядку шляхом переговорів.

Розділ ІІІ. Щодо реалізації будівництва ЖК «Патріотика на озерах»

 1. З метою недопущення масових соціальних безпорядків, створення критичної ситуації на ринку первинної житлової нерухомості та падіння інвестиційного клімату у місті Києві, сторони наступним декларують необхідність забезпечення орендарю земельних ділянок «Контактбудсервіс», забудовнику ТОВ «Будеволюція» та АТ АКБ «Аркада» можливості безперешкодного будівництва житлового комплексу «Патріотика на озерах». 
 2. Сторони домовились повно та всебічно забезпечити недопущення дій третіх осіб, спрямованих на протиправне, всупереч закону перешкоджання здійсненню будівельних робіт на території житлового комплексу «Патріотика на озерах» та перешкоджання ведення законної господарської діяльності забудовника.
 3. Сторони домовились про утримання від публічних висловлювань, які можуть дискредитувати та завдати репутаційної шкоди житловому комплексу «Патріотика на озерах». 
 4. АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Будеволюція» гарантують повномасштабне відновлення будівельних робіт на всіх будинках житлового комплексу «Патріотика на озерах» з 01 червня 2020 року.
 5. АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Будеволюція» гарантують наступні строки передачі під заселення будинків житлового комплексу «Патріотика на озерах»:
 6. ж/б №4 – не пізніше
 7. ж/б №6 – не пізніше
 8. ж/б №7 – не пізніше
 9. ж/б №9 – не пізніше
 10. ж/б №14 – не пізніше
 11. У випадку недотримання строків введення в експлуатацію будинків, передбачених п. 5 Розділу ІІІ даної Дорожньої карти, АТ АКБ «Аркада» зобов’язується сплатити на користь інвесторів будинку, строки введення в експлуатацію якого було порушено, пеню в розмірі 0,1% від загальної вартості об’єкту інвестування за кожен день прострочення, що нараховується протягом усього строку прострочення зобов’язання.
 12. АТ АКБ «Аркада» протягом 3 місяців з дати підписання даної Дорожньої карти зобов’язуються внести зміни в договори з інвесторами житлового будівництва, враховуючи п. 5 та п. 6 Розділу ІІІ даної Дорожньої карти, шляхом укладення відповідних додаткових угод.
 13. На кожну із зустрічей тристоронньої робочої групи, проведення яких передбачено п. 4 Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю, АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Будеволюція» зобов’язуються надавати актуальні плани фінансування будівництва, графіки будівництва кожного будинку житлового комплексу «Патріотика на озерах» і звітувати про проміжні результати фінансування та виконання будівельних робіт на цих будинках.
 14. Сторони домовились не вчиняти процесуальних дій, що призведуть до затягування судового розгляду справи №826/13209/18. При цьому, Київська міська державна адміністрація зобов’язується, у випадку відповідної постанови Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, негайно поновити Контрольні картки на тимчасове порушення благоустрою, що є предметом розгляду даної справи.
 15. Сторони домовились не вчиняти процесуальних дій, що призведуть до затягування судового розгляду справ №910/1424/19, №640/2406/19, №826/9175/18, №826/16737/18, №640/1406/20.
 16. Київська міська державна адміністрація та Київська міська рада сприятимуть пролонгації договорів оренди земельних ділянок від 05.09.2005 року (реєстраційні записи від 08.09.2005 року за №63-6-00282, №636-00286, №63-6-00285, №63-6-00284, №63-6-00283), які були укладені між Київською міською радою та ТОВ «Контактбудсервіс» на підставі рішення Київської міської ради від 14.07.2005 року №774/3349 після закінчення строку їх дії, або укладенню нових відповідних договорів оренди в позасудовому порядку.

Київська міська рада зобов’язується в подальшому виконувати свій обов`язок щодо відшкодування забудовнику ТОВ «Будеволюція» різниці між здійсненими витратами на спорудження об`єктів соціально-побутового призначення, об`єктів інженерної інфраструктури житлового комплексу «Патріотика на озерах» та розміром пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту в позасудовому порядку.

Київська міська державна адміністрація повно та всебічно сприятиме забудовнику ТОВ «Будеволюція» в отриманні необхідних дозволів, погоджень, технічних умов, контрольних карток тимчасового порушення благоустрою та інших документів, необхідних для здійснення будівельних робіт та подальшому введенні в експлуатацію об’єктів житлового комплексу «Патріотика на озерах» в позасудовому порядку.

Київська міська державна адміністрація повно та всебічно сприятиме  якнайшвидшому прийняттю до комунальної власності територіальної громади міста Києва та введенню в експлуатацію об`єктів соціально-побутового призначення та об`єктів інженерної інфраструктури житлового комплексу «Патріотика на озерах» в позасудовому порядку.

АТ АКБ «Аркада» та забудовник ТОВ «Будеволюція» в свою чергу гарантують здійснити виконання робіт з будівництва таких об`єктів житлового комплексу «Патріотика на озерах» якісно, із додержанням всіх вимог, прописаних у технічних завданнях на їх будівництво.

 1. Сторони домовились в подальшому вирішувати всі проблемні питання, пов’язані з будівництвом житлового комплексу «Патріотика на озерах», в позасудовому порядку шляхом переговорів.
Від Київської міської державної адміністрації,Київської міської радиВід АТ АКБ «Аркада»Від інвесторів житлового будівництва АТ АКБ «Аркада»
Кличко В.В.______________________ Ковальчук Т.М._____________________ ………..______________________………..______________________……….______________________
Від забудовникаТОВ «Будеволюція»Від забудовникаТОВ «Аркада-Будівництво»  
Лапшов О.О.______________________Добридень Р.І.______________________