Site icon Об'єднання інвесторів банку Аркада

Доброго ранку із наметового

Сьогодні ранок розпочався трохи холодно трохи мокро але дуже бадьоро та душевно.

Все більше інвесторів залучажться до наметового, тож не марнуй час заглядай до нас – гарячий чай, намети та різні смаколики то все дуже гарно але тільки тут можна познайомитися із активом, душевно поскандувати під робочим вікном Паливоди та знайти нових друзів =))

Тільки разом і своєю значною кількістю ми можемо показати свої наміри – залучаймося!!!

@Ірина Фомицька :
“Друзі! Приходьте на ранок на 9:00 під Аркаду заявляти про себе і свої вимоги!
Зараз майже 23я вечора, а ми встановлюємо чергові 2 намети! Якщо без жартів, тут вже брак місця! Слід розширюватись під КМДА )))
А ще ми покращуємо побутові зручності. В нас росте повноцінне місто!
Чекаємо завтра на вас)))”

Сьогодні із самого ранку зібрався актив – в нас чергова “сімейна нарада в наметовому”.

Також сьогодні в наметовому встановлено нову інсталяцію “наш район”

Тож якщо ви ще вдома – вдягайтеся тепліше та гайда до нас!!!

Всі подробиці спостерігайте на нашій сторінці у Фейсбуці – Всі недобудови Банк “Аркада”

Ще більше фото та відеоматеріалів можна передивитися за посиланням – АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ІНВЕСТОРІВ БАНКУ АРКАДА 29.05.2020

Слідкувати за подробицями ви також можете в рубриці нашого сайту – Хроніки наметового містечка

Exit mobile version