Друзі!
Сьогодні ми програли битву, але не програли війну!!!
Ви всі мегакруті і я безмежно гордий за те, що ми здатні так твердо і згуртовано відстоювати свої права, не дивлячись ні на що! Дякую всім і кожному за сьогоднішній день!
Будьте впевнені, ми точно переможемо! Нехай наші недоброзичливці навіть не сподіваються на нашу поразку!
Завтра за традицією запрошуємо всіх і кожного на щоденний ранковий флешмоб під Офісом Президента. Ми не втомимося щоденно нагадувати про свою проблему Президенту!
В ОБ’ЄДНАНННІ НАША СИЛА!!!
З повагою і впевненістю в перемозі, ваш Актив інвесторів всіх ЖК банку «Аркада».

