Друзі,

Сьгодні був святковий день. Так склалося історично, що в цей день в країнах пострадянського просторув чоловіки вітають жінок і дівчат, бажають їм багато гараздів, але, перш за все, залишатися вродливими, ніжними і люблячими. Вітають зі святом весни, краси і жіночності…

Попри свято, сьогодні всі денні зміни в наметовому закривали наші красуні, наймужніші і найвродливіші інвесторки Аркади.

Сьогодні, поки великі і сильні чоловіки писали про зраду і стирали пальці в кров у вайбер-чатах, міряючись сумнівною величчю, ці розумні, сильні, світлі і дуже мудрі берегині несли на своїх слабких плечах увесь тягар протесту…

Вони завжди усміхнені на фото і, приходячи на чергування, обов’язково беруть с собою домашні смаколики. За більш ніж 9 місяців протесту вони точно знають як запустити генератор, налаштувати відеркамеру або спілкуватися з журналістом, який випадково забрів до намету.

Вони знаються в мистецтві і економіці, володіють французькою, англійською та китайською, відрізнять Моне і Мане, вже вивчили всі типи панелей, які випускає ДБК, та розібралися в функціях і повноваженнях ДТЕК. А ще вони дуже хочуть оселитися у своїх оселях, за які і в холод і в спеку чергують в наметах, у самому серці Києва.

“Так, ми тендітні та добрі. Дбаємо про інших. Милі та мрійливі. Але це не означає, що ми не можемо зібрати свої сили чи не витривалі. Вітаємо всіх наших жінок, матусь, бабусь. Ми зараз тут на 284 добу у наметах під КМДА. Ми маємо перемогти. Гуртуємося!”

(с) Наталія, чергова Наметового містечка інвесторів Аркади

Приходь і ти, щоб познайомитися і долучитися.

Запис на чергування: 0986090832

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *