Друзі!

Як ви знаєте, сьогодні відбувся розгляд апеляційної скарги Паливоди К.В. на ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 04.09.2020, якою йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Саме тому, під стінами Київського апеляційного суду зібрались інвестори Аркади для того, щоб висловити позицію проти задоволення апеляційної скарги Паливоди К.В., адже для безперешкодного проведення аудиту наших об’єктів та їх передачі новому забудовнику, було б краще, щоб Паливода К.В. залишався під вартою та не міг впливати на ці процеси.

Стрім з мітингу також можна подивитись на нашій фб сторінці: https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/videos/5234227423269906

Справу розглядала колегія суддів у складі Масенко Д.Є., Глиняного В.П., Паленика І.Г..

За результатами розгляду апеляційної скарги Паливоди К.В. на ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва було ухвалено рішення про скасування ухвали суду першої інстанції та зміну запобіжного заходу Паливоді К.В. на домашній арешт, звільнено його з-під варти в залі суду.

Інвестори «Аркади» занепокоєні таким рішенням Київського апеляційного суду та сподіваються, що воно не впливатиме на можливість Паливоди К.В. протидіяти ходу аудиту та процесу передачі наших об’єктів новому забудовнику, а також ходу досудового розслідування.

З повагою, об’єднаний актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *