Прес-реліз

У п’ятницю, 5 червня 2020 року о 10:00 відбудеться чергова акція протесту довірителів банку “Аркада”, яка розпочнеться за адресою: Хрещатик, 36, площа перед КМДА.
Демонстрація та автомітинг відбуваються у рамках безстрокової акції протесту, яка почалась 29.05 багатотисячним мітингом та установкою наметового табору (50 наметів) біля банку Аркада


Мета  автомітингу:  посилити тиск на владні структури та нагадати про проблеми недобудов банку “Аркада”, через які 13 000 родин залишаються без домівок.
На заході будуть використовуватись: гучномовці, плакати, прапори, банери, фото-відеофіксація, звукові транспортні сигнали (клаксони), дудки, кольоровий дим, мегафон, звукові колонки та різного гатунку реквізити, що не заборонене чинним Законодавством України.

Ініціатори мітингу: 

Довірителі банку “Аркада”,  інвестори трьох житлових комплексів – ЖК “Еврика” (Голосіївський район), ЖК “Патріотика” та  ЖК “Патріотика на озерах”  (Дарницький район). Інвестори банку “Аркада” кілька років чекають на завершення будівництва квартир, за які вже заплатили 100 % вартості або продовжують платити кредити. Будівництво проінвестованих будинків поступово зупинили у 2018-2019 роках. 

Інвестори вимагають:

  • щоб банк “Аркада” відновив будівництво всіх 40 будинків, 
  • представники КМДА, НБУ, МВД та Президент України Володимир Зеленський взяли під контроль ситуацію, що може залишити  13 000 родин без квартир, за які вони сплатили. 

Через зупинку будівництва без житла залишаються багатодітні сім’ї, родини переселенців, медиків, учасників бойових дій – воїнів АТО, особи з інвалідністю, які вже заплатили за свої квартири або продовжують платити кредити. Затримка введення в експлуатацію окремих будинків сягає вже двох років. 

Ініціатори акції обіцяють проводити регулярні мітинги та побудувати наметове містечко №2 під будівлею КМДА, якщо їх вимоги не будуть виконуватись.

Сайт: https://investors.in.ua

У розділі фото/відео багато медіаматеріалів для використання у сюжетах.

Сторінка у фейсбуці: https://www.fb.com/ArkadaNedobudovi

Відео недобудов ЖК “Еврика” (станом на 02.05.2020): 

Контакт тел 067 218 42 46

Пошта: [email protected]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *