25.06 вийшла тенденційна та мега-заангажована стаття Економічна правда (Українська правда) у якій, серед іншого неправдивого матеріалу, була дезінформація про нас, інвесторів банку Аркада. Ми миттєво відреагували цим дописом: https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/posts/154105999582568 та намагалися зв’язатися з редакцією та автором – журналістом Олександром Колесниченко. Зусилля виявилися марними. Думку 13000 інвесторів журналісти почути не захотіли.

Вчора, 31.07.2020 на статтю відреагувала і прес-служба АТ АКБ «Аркада» з деталізованою відповіддю:https://arkada.ua/ua/top/press/news/43173/43567/

Ми, Об’єднання інвесторів банку Аркада, не є слідчим органом, і не маємо доступу до документів, захищених банківською таємницею. Тому ми не можем однозначно стверджувати, чи були обмеження і постанови Національний банк України відносно банку Аркада прийняті з метою захисту фінансової стабільності банківського сектору та майбутніх довірителів, чи окремі посадовці НБУ приймали участь у скоорденованій атаці на банк Аркада.

Відносно ж Київська міська державна адміністрація – КМДА, окремих депутатів Київська міська рада та найманих псевдоактивістів ГО “Екопарк Осокорки” ми не маємо жодних сумнівів. Спланована рейдерська атака!

Ми не сліпі, не глухі та не розумово відсталі – ми все бачимо. Як поруч, у тому ж Дарницькому районі безпроблемно зводяться сотні високоповерхівок з максимальною щільністю, інколи серед дворів вже побудованих 20-30 років назад будинків, як здаються цілі квартали у Києві без жодного об’єкту соціальної інфраструктури, як збільшується транспортне навантаження, як забудовуються зелені зони і у КМДА чи депутатів КиївРади немає жодних претензій до них! Зводяться десятки, якщо не сотні потворних архітектурних об’єктів, а містобудівну раду організовують лише для Аркади.

Псевдоактивісти, “борці” з забудовниками місяцями у фейсбуці пишуть виключно по Аркаді, роками ходять на суди, користуються послугами адвокатів, що працюють і на КМДА, і закриваючи очі на десятки інших, подеколи справді незаконні будівництва (на відміну від ЖК, що будує Аркада).

Ми, 40 тисяч українців, що чекають на житло: інвестори та представники сімей інвесторів ВИМАГАЄМО від Українська правдаЕкономічна правда опублікувати спростування, або доповнення до статті “Добудуй або помри. Як конфлікт “Аркади” та НБУ може призвести до нового “Укрбуду”https://www.epravda.com.ua/publications/2020/06/25/662251/враховуючи відповіді від Об’єднання інвесторів банку Аркади 26.06.2020, та вчорашню відповідь прес-служби банку Аркада.

Наша акція безстрокового протесту триває вже третій місяць – з 29.05.2020. У центрі Києва встановлено два наметових містечка – на Ольгинській і на Хрещатику, в яких цілодобово живуть інвестори. Це наймасштабніший і найтриваліший протест в Україні з часів Майдану-2014!

Олена Притула, Сергій Лещенко, Севгіль Мусаєва, вимагаємо від вас об’єктивного аналізу ситуації довкола замороженого будівництва трьох ЖК банку Аркада. Не ганьбіть пам’ять героя України Георгія Гонгадзе, засновника та першого головного редактора інтернет-газети «Українська правда» публікацією настільки відверто замовних матеріалів – таких, як стаття журналіста Олександра Колесниченка.

Коментар нашого колеги інвестора банку Аркада Віталія:

Як журналісту за другою освітою, мені дуже прикро, що Економічна правда (Українська правда) пише матеріал з відверто маніпулятивними і неправдивими твердженнями. Дуже прикро, що цей матеріал на дуже серйозну тему написаний з порушенням правил журналістської етики. Дуже прикро ще й тому, що цей матеріал направлений виключно на ускладнення і так критичної ситуації навколо будівництва банку «Аркада» і взагалі ситуації на ринку первинної нерухомості України.Дуже прикро, що в Наметове містечко інвесторів біля КМДА цю статтю в день її виходу приходив рекламувати особисто Віталій Кличко (Кличко – мер) і відзначив її як абсолютно об’єктивну.

Як юристу за першою освітою і за професією, мені особливо прикро, що в статті викладені маніпулятивні твердження. Мені прикро, що журналіст не розібрався з судовими спорами, які забудовник виграв у псевдоактивістів «Екопарку Осокорки» та Київська міська державна адміністрація – КМДА, але рішення судів не виконуються.

Мені прикро, що журналіст не взяв коментар у Національний банк України, а саме у заступника голови НБУ Катерина Рожкова, яка займається питанням Аркади.

Мені прикро, що журналіст не бачить (або не хоче бачити) відкрите рейдерство інвестицій в економіку України з боку тих, хто мав би їх захищати.

Для тих, хто дійсно хоче розібратися в ситуації, раджу ознайомитися з позицією Всі недобудови Банк “Аркада” та АТ АКБ «Аркада» щодо цієї статті і тільки потім робити висновки.

А поважне видання прошу більш глибоко розібратися в ситуації, взяти коментар у всіх сторін конфлікту і написати спростування або доповнення до своєї статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *