Шановне сусідство!

Сьогодні, 07.07.2021, відбувся мітинг інвесторів Аркади з перекриттям вулиць М. Грушевського та Інститутська. Наші вимоги залишилися незмінними – ми вимагаємо політичного рішення від держави для вирішення проблеми добудови наших будинків. Це може бути досягнуто або за рахунок надання пільгового поворотного кредиту, або за рахунок викупу вільних квадратних метрів.

Дякуємо всім, хто знайшов час та можливість приєнатися до мітингу та разом відстоювати майбуттнє 11 тисяч родин інвесторів Аркади. Ми низько вклоняємося за вашу мужність та силу, адже саме зараз вирішується не лише доля наших будинків, але і твориться історія сучасної України. Від кожного з нас залежить якою вона буде, тож пам’ятаймо основний принцип нашого протесту “В обїєднанні наша сила!”.

Хроніки мітингу

О 7-00 розпочався збір учасників автомітингу на Позняках біля Епіцентру та на м. Іподром біля недобудов Еврики. Вже звідти двома колонами учасники автомітингу вирушили через усе місто до точки збору – Кабінету міністрів України.

О 9-00 на локації Кабінету міністрів відбувся перший етап нашого мега-мітингу, в ході якого інвестори Аркади перекрили рух по вулиці Грушевського. А підготовлений реквізит наочно показав наші вимоги та проблему.

З-під Кабінету міністрів колона мітингувальників вирушила до Національного ббанку та Офісу Президента. Під національним банком мітингарі знову перекрили вулицю – на цей раз Інститутську.

“Спасибо всем огромное!!!! Как бы не отреагировали на все власть имущие, но люди, которые вышли на этот митинг и столько борются за своё право на жилье, достойны уважения и самых тёплых слов. Спасибо огромное всем, кто сегодня и всё это время принимает активное участие в этом процессе!”
(с) Ірина, ЖК Еврика

“Спасибо всем, кто принимал участие в сегодняшнем митинге!”
(с) Андрій, ЖК Еврика

“Сегодня, к сожалению, принимал участие в митинге онлайн.
Но хочу сказать всем доверителям, принявших участие в сегодняшнем митинге, большое спасибо 💪!!!”
(с) Андрій, ЖК Патріотика

З повагою та вірою у майбутнє, Об’єднаний актив ЖК Еврика, Патріотика, Патріотика на озерах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *