1.💥Засідання Міжвідомчої робочої групи при КМУ з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва перенесено на завтра 26.01.2021 року з організаційних причин.

Як і повідомляли раніше, у порядок денний засідання буде включено наступне погоджене на зустрічі Об’єднаного Активу з керівництвом МВС та Молчановою В.Б. питання: «Про окремі питання добудови об’єктів незавершеного житлового будівництва АТ АКБ «Аркада», узгодження сторонами Меморандуму. Державна підтримка забудовника житлових комплексів «Евріка», «Патріотика» і «Патріотика на озерах», в тому числі шляхом кредитування на пільгових умовах з низькою відсотковою ставкою».

На засідання для розгляду нашого питання було також запрошено Молчанову Владиславу Борисівну і вона вже підтвердила свою участь у засіданні.

Також, до участі було запрошено Тростинського Р.М. (директор ДП «Держжитлофонд»).

Окрім того, наразі розглядається можливість участі також Шукракова В.О. (генеральний директор ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія»).

2.💥Сьогодні певними особами активно почала розповсюджуватись дезінформація щодо того, що один з підрядників зазначив про свої сумніви щодо можливості належного фінансування будівництва ЖК «Еврика» та, відповідно, свою участь у добудові даного ЖК.

Наступним повідомляємо, що Об’єднаний Актив мав комунікацію з даним підрядником і ним вказані вище твердження були спростовані як такі, що не відповідають дійсності. Більше того, даний підрядник висловив тверду впевненість, що і далі налаштований продовжувати будівництво вищевказаного ЖК.

Закликаємо усіх не розповсюджувати дезінформацію з корисливих мотивів, не маніпулювати фактами, а усіх інвесторів просимо ставитися до будь-якої інформації критично та довіряти тільки перевіреним джерелам.

3.💥Також нагадуємо, що інформація про те, що Об’єднаний Актив організовує завтра мітинг інвесторів, не відповідає дійсності. Об’єднаний Актив не реєстрував жодних заяв на проведення мирного зібрання, а також не бере на себе відповідальність за його проведення та за його наслідки.

Наразі відомо, що даний мітинг планують відвідати також інвестори інших забудовників. Об’єднаний Актив не надає жодних рекомендацій щодо відвідування даного заходу. Закликаємо лише детально перевіряти будь-яку інформацію та аналізувати можливі негативні наслідки необдуманих дій.

4.💥Сьогодні ввечері відбудеться зустріч Об’єднаного Активу з ініціативною групою мешканців заселених будинків ЖК «Патріотика».

Мета зустрічі — обговорення оновленого плану забудови ЖК «Патріотика» для надання можливих зауважень компанії Stolitsa Group. Сподіваємось на конструктивний діалог.

5.💥Сьогодні також відбувся візит керівника проекту ЖК «Еврика» Маркович К.М. на ЖК з метою огляду будинків №19, 20, 22. Звіт про огляд буде викладено в групах будинків та в загальних групах представниками будинків.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *