Шановні інвестори Аркади!

Вашій увазі звіт засідання Дирекції 06.07.2021 року.

1.💥У зв’язку з деструктивними та безвідповідальними діями щодо організації акцій протесту біля центрального офісу компанії Stolitsa Group, а також намагання дискредитувати репутацію компанії, компанією Stolitsa Group було прийнято рішення надалі не відходити від умов Меморандуму задля пришвидшення виконання будівельних робіт, а діяти виключно відповідно до черговості виконання пунктів Меморандуму.

Так, компанія Stolitsa Group готова виділяти кошти в порядку авансування Частки на добудову (10% від продажу площ нового ЖК) виключно після виконання п. 3.2 Меморандуму, а саме після затвердження Графіків будівництва 3 представниками інвесторів – по одному підпису від кожного представника відповідного ЖК.

2.💥Графіки будівництва ЖК будуть напрацьовані та надані на розгляд і подальше затвердження найближчим часом.

Графіки враховуватимуть можливості фінансування відповідно до п.п. «а», «б», «в», «д», «є» п. 7 Меморандуму та НЕ ВКЛЮЧАТИМУТЬ п.п. «е» п. 7 Меморандуму (кошти, що вдастся залучити з державного бюджету, державне фінансування, кредити).

У випадку надання державної підтримки у вигляді бюджетного фінансування, дані Графіки підлягатимуть негайному перегляду.

Граничний строк затвердження Графіків відповідно до умов Меморандуму – 22.08.2021 року.

При цьому, Дирекція дійшла спільної думки, що узгодження Графіків має відбутися якомога швидше задля можливості здійснення фінансування будівництва.

3.💥Фінально розглянуто пропозиції з продажу дитячих дошкільних навчальних закладів в ЖК «Еврика» та «Патріотика». За результатами зібраних пропозицій Дирекцією сьогодні було вирішено прийняти пропозицію та провести заключні переговори з компанією World School, яка запропонувала наступну вартість дитячих садочків:

⁃ В ЖК «Еврика» – 75 млн грн

⁃ В ЖК «Патріотика» – 121 млн грн

Дирекцією погоджено, що фінальні переговори будуть проведені найближчим часом за участі представників інвесторів в Дирекції відповідних ЖК та вже найближчим часом буде укладено правочин з продажу даних об’єктів.

Кошти від продажу даних об’єктів будуть направлені на будівельні роботи в відповідному ЖК згідно з затвердженими графіками.

З повагою, Дирекція з добудови ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *