Друзі!

Інвестори банку “Аркада” отримують погрози та залякування, зокрема, від Стравинського М.. Так, представники ГО “Екопарк Осокорки” заявляють , що саме їх дії призвели до того становища, в якому опинилося керівництво банку “Аркада” разом із 13 000 інвесторів (заява засновника ГО “Екопарк Осокорки”: “И, если от наших действий “дед” на задницу сел, то уж вы ответите по закону по полной” . В цьому контексті Дед – Президент АТ АКБ «АРКАДА» Паливода К. В.)

Нещодавно представники, так званого, ГО “Екопарк Осокорки” почали погрожувати “затягати по судах” інвесторів банку “Аркада”. Ніби то за розповсюдження персональних даних. За публікацію в коментарях у ФБ посилання на цю статтю: https://investors.in.ua/eco-info/

Коментар з цього приводу юриста: “Те, що представники ГО «Екопарк Осокорки» називають «персональними даними» такими даними не є. Це дані з відкритого Єдиного державного реєстру підприємств, установ і організацій, тому відповідно до законодавства не є даними, які не можна поширювати без згоди їх власника. При реєстрації юрособи засновники давали згоду на публікацію цих даних.Кожна людина може зайти сюди: https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch, поставити галочку на «Юридичні особи», вписати в пошуковому рядку «Екопарк Осокорки» і натиснути пошук. Вам видасть картку ГО «Екопарк Осокорки», натисніть поруч «Детальніше» та побачите повну інформацію, включаючи інформацію про засновників і їх місце реєстрації.”Інформація про особу, що погрожувала інвесторам в соціальних мережах: Стравінський М.Б. (07700, Київська обл., Яготинський район, місто Яготин, вулиця Незалежності, будинок 20, квартира 35). Один із засновників ГО «Екопарк Осокорки» (інформація відкритого реєстру Мін’юсту України).

Як ми це розуміємо: Засновники ГО “Екопарк Осокорки” пишаються тим, що саме їх дії призвели до повної зупинки будівництва ЖК “Патріотика на озерах”, ЖК “Еврика” та “Патріотика”. У підсумку – 13 000 громадян України (інвесторів банку Аркада) залишились без своїх квартир і без грошей. Це спроби налякати інвесторів, щоб прибрати з інформаційного поля і продовжувати розповідати всім про «незаймані землі екопарку», забудовника, який хоче знищити унікальну флору і фауну, і про лохів – інвесторів.

Інші цікаві факти: Представники організації ГО “Екопарк Осокорки” є товаришами депутатів Київської Ради від фракції “Свобода” Ігоря Мірошниченко та Бохняка В. Ці депутати є в переліку друзів на Фейсбуці у більшості представників ГО “Екопарк Осокорки” та присутні на спільних світлинах в соціальних мережах. Цей факт може пояснити обставини, за яких на черговому засіданні в Київській Раді 07.07 депутат Київради Бохняк вніс пропозицію відмовити “Контактбудсервіс” (Аркаді) в продовженні договорів оренди. https://kmr.gov.ua/uk/content/proekt-rishennya-kyyivskoyi-miskoyi-rady-17310?fbclid=IwAR0BO3MW83_rhikIgdCY24yN829SjfwPPii0MkMBsZG8Fs4iDw_x1ZVSNMs хоча в плані питань до розгляду на засіданні Київської Ради 07.07 цих питань не було. Ми про це писали тут: https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/posts/159236699069498

Однак, на цьому засіданні невідомим чином опинилися представники ГО “Екопарк Осокорки” в якості “представників громади”. https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/posts/159228612403640

Інші погрози отримали інвестори банку “Аркада”, які чергували в наметовому містечку під КМДА. Сьогодні (09.07.2020) троє молодиків спортивної тілобудови відвідали наметове містечко під КМДА, розпитували інвесторів про журнали чергувань інвесторів та заявили, щов нашій країні можна опинитися у лісі довічно“.Потім ці чоловіки підійшли до своїх 4 колег, які сиділи поруч за столиками, та спілкувалися з поліцією. Тобто, загалом це угрупування складалось з 7 осіб. Ми розуміємо це як чергову спробу налякати нас, щоб ми прибрали наметове містечко.

За дивним збігом, через кілька годин після візиту невідомих до поліції поступив дзвінок про замінування Наметового-2 під КМДА. Перевірка поліції показала, що інформація була неправдивою.

Нагадаємр, що цього, вночі 26 червня на наметове містечко мітингувальників під КМДА був здійснений напад шістьма невідомими особами. Намети мітингувальників намагались розтрощити та зруйнувати. Цьому перешкодили інвестори, які щоночі чергують у наметових містечках. Особи злочинців, що скоїли напад, досі не встановлені поліцією міста. Деякі інвестори – жінки, що перебували в ту ніч в наметах, досі у стресі від цього нападу, але не відмовляються від чергувань.

На даний момент представники наметових уже попередили поліцію про погрози та можливі провокації. Поліція обіцяла посилити охорону.

Ми боремося за свої проінвестовані квартири!

Нас не залякати!

На цьому фото:
Максим Стравинський, Ігор Мірошниченко, Anna Adamchuk, Андрій Бобровський, Oleksandr Pylypenko, Максим Панов, Александра, Борисова, Илья Станиславский.

Представники угрупування, які підходили до наметового містечка інвесторів під КМДА 09.07 та погрожували інвесторам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *