Друзі!

Як ми уже писали, інвестори банку “Аркада” зустрічали президента України біля студії ICTV, де ввечері 2 листопада у прямому ефірі програми “Свобода слова” брав участь Володимир Зеленський.

Інвестори банку “Аркада” сподівалися поспілкуватися з Зеленським В. та нагадати про необхідність найшвидшого розв’язання їхнього питання, а також передати йому відповідне письмове звернення.

Два місяці поспіль (з 6.07.2020) інвестори Аркади кожного ранку ходили з міні-мітингами до Офісу Президента України. Багато разів приходили до будівлі  Офісу Президента кількатисячними мітингами.   

Автомітингом інвестори  їздили зустрічати кортеж президента на дорозі  з його  державної  резиденції в Конча-Заспі  https://www.youtube.com/watch?v=8l7x6KV27nU

Інвестори їздили в Маріуполь, щоб там нагадати Президенту України про їх проблему на урочистому відкритті льодової арени Mariupol Ice Centre.  

Але Президент Володимир Зеленський так до нас і не вийшов та з нами не спілкувався.

Ми наполягаємо, що Президент повинен взяти під контроль вирішення нашої ситуації. 

Наші протести будуть тривати до повного вирішення нашого питання! 

Нагадаймо, що безстрокова акція протесту об’єднання інвесторів банку “Аркада” розпочалася 29 травня 2020 року. Тоді багатотисячним маршем мітингувальники прийшли під офіс “Аркади”, КМДА, НБУ та Офіс Президента з вимогою відновити будівництво 40 будинків, що заморожене вже більше 2 років.

Інвестори встановили намети під центральним офісом банку «Аркада» на вулиці Ольгінській.  Вже 17 червня ми змушені були облаштувати наметове містечко і під будівлею КМДА. Таким чином наша акція триває вже більше 158 днів, а мешканці  наметового містечка щодня нагадують про свої недобудовані квартири посадовцям КМДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *