06.05.2020

Шановний пане Віталію!

Приводом цього звернення є неналежний розгляд наших аналогічних колективних звернень за N ОП/КО- 16314 від 23.12.2019 р., N ОП/КО- 39/3 від 10.02. 2020 року, N КО- 39 від 11.01.2020р., а саме, формальні відписки, які жодним чином не допомогли нам вирішити проблему майже півторарічної зупинки будівництва, яка склалася на будівельних майданчиках банку Аркада.


Так, згідно відповідей, “жодним законодавчим актом не визначено межі повноважень місцевих держадміністрацій та практичні механізми щодо завершення спорудження проблемних об’єктів житлового будівництва”, ” порядку реалізації… державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов ‘язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків, а також механізм реалізації повноважень з організації роботи, пов’язаної з завершенням будівництва цих будинків, на законодавчому рівні не передбачено”.
Вважаємо це навмисним саботуванням функцій, передбачених ст. 31 Закону України ” Про місцеве самоврядування в Україні “. Вимушені констатувати, що КМДА продовжує робити все, щоб недобудов в Києві ставало все більше.


Попередні зустрічі, проведені з чиновниками КМДА, ще раз переконали нас, що крім кооперативів, нічого київська влада запропонувати нам не може, і конфлікт з банком Аркада триває надалі. При цьому банк, не будуючи, продовжує отримувати прибуток, на відміну від нас.

Як Вам відомо, 7.02.2020 під стінами КМДА відбувся масовий мітинг інвесторів банку Аркада, результатом якого була домовленість провести ТРИСТОРОННЮ ЗУСТРІЧ, на якій нами була запропонована дорожня карта з покроковим вирішенням проблем, пов’язаних з зупинкою будівництва. Але, на жаль, КМДА не пішла назустріч, за місяць жодних дієвих кроків ми так і не побачили. Так, КМДА згідно рішенню суду мала сплатити 365 млн грн забудовнику банку Аркада, але досі цього не зробила, подаючи апеляції та касації, хоч має це робити за законом автоматично, без усіляких судів. В цю суму також був закладений пайовий внесок за будинок N 26 “Львівський”, і є виграні судові рішення по визнанню Договору пайового внеску по Львівському недійсним. Але КМДА саботує виконання судових рішень, тим самим, зумисно загострюючи конфлікт між банком Аркада та інвесторами, які в результаті виявилися ПОТЕРПІЛОЮ СТОРОНОЮ.


Банк Аркада для вирішення свого конфлікту зробив нас заручниками, переклавши на інвесторів всі збитки, а КМДА, як державна структура, продовжує саботувати покладені на неї законодавством функції.

Тому ми попереджаємо, що з 29.05.2020 будемо вимушені почати акції протестів під стінами КМДА, перекриття трас як крайні кроки, спрямовані на привертання уваги громадськості до проблем, які ігнорує влада.

Ми поки не бачимо від КМДА жодного бажання допомогти. Тому в нас залишився єдиний вихід для відстоювання наших прав- масове блокування вулиць, наметові містечка, мітинги з гучномовцями та паління шин.

Ми бачимо, що Ваше, пане Віталію, бажання відібрати для своїх забудовників 176 га, законно наданих в оренду банку Аркада для будівництва ПНО, ставить під загрозу втрати житла десятки тисяч громадян, що вклали останні кошти. Ваша боротьба з банком Аркада перетворилась на боротьбу з тисячами його інвесторів. І не банк Аркада, а ми страждаємо в цьому конфлікті. Бо якщо нас не добудує Аркада, чи готові Ви пообіцяти, що бюджет Києва візьме на себе завершення наших будинків? Чи Вас влаштовує поява 34-х недобудов на мапі Києва та десятки тисяч громадян, що втратили житло?

В НАС НЕ ЗАЛИШИЛОСЬ ІНШОГО ВИХОДУ!
ВИ МАЄТЕ ВСІ МОЖЛИВОСТІ ВПЛИНУТИ НА КЕРІВНИЦТВО БАНКУ І ЗАКІНЧИТИ ЦЮ ВІЙНУ!
НЕ ЗМУШУЄ НАС ЙТИ НА КРАЙНІ ДІЇ!


Просимо Вас, пане Віталію, особисто вийти назустріч громадянам, вашим виборцям, 29.05. 2020р., та зробити рішучий крок в якнайшвидшому вирішенні цієї проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *