Шановні інвестори!

💥Сьогодні земельна комісія Київради розглядатиме проект рішення, що стосується будівництва на території ж/м Осокорків-Центральних.

💥Але деякі депутати з сумнівною репутацією та низьким рівнем соціальної відповідальності закликають не звертати увагу на долі 11 тисяч сімей і (цитуємо) «кошмарити» усіх довкола, щоб заблокувати законне будівництво.

💥Закликаємо усіх недодепутатів на кшталт Левченка Юрія Володимировича звернути увагу, що щодо ситуації з об’єктами Аркади було підписано Меморандум від 07.04.2021 року, яким передбачено вирішення проблеми 11 тисяч сімей Аркади шляхом забудови території ж/м Осокорки-Центральні компанією Stolitsa Group та відрахування частини надходжень на вирішення нашої проблеми.

💥Також просимо депутатів з низьким рівнем соціальної відповідальності бути обережним в висловлюваннях, коли йдеться про документ, який підписав Міністр внутрішніх справ, Міністр розвитку громад і територій, голова Служби безпеки України, голова Київської міської державної адміністрації, керівник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, народні депутати та інші фізичні і юридичні особи з високим рівнем суспільної довіри та відповідальності.

💥Вимагаємо від усіх політично та фінансово заангажованованих осіб відійти вбік з тернистого шляху інвесторів Аркади та не заважати вирішенню важливого для 11 тисяч сімей питання.

💥Усіх депутатів Київради закликаємо відповідально поставитись до вирішення проблеми інвесторів Аркади та дотримуватися умов Меморандуму від 07.04.2021 року.

💥А таким особам з низьким рівнем соціальної відповідальності, як Левченко Ю.В., ганьба! Радимо йому проконсультуватися з колишніми колегами Бохняком В.Я. та Назаренком В.Е., наскільки неправильно йти проти інтересів десятків тисяч громади інвесторів Аркади.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

1 thought on “Щодо спроб Ю.Левченка заважати вирішенню питання інвесторів колишнього банку Аркада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *