🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Друзі, сьогодні відбувся наш численний мітинг за участю кількох тисяч людей! Два роки нас всі ігнорували, робили вигляд, що нас немає і думали, що ми з часом розчинимося. Але сьогодні ми з вами зробили неможливе – ми нарешті зрушили ситуацію з мертвої точки!!!

🔥 Короткі результати станом ВЖЕ на сьогодні 🔥:

 • Президент України – Зеленський В.А. взяв цю ситуацію на свій особистий контроль і вже точно її не відпустить. Ми вдячні Володимиру Зеленському за те, що він виконав свій конституційний обов’язок і став Гарантом дотримання закону в цій ситуації!
 • Також, сьогодні відбулася зустріч активу інвесторів з Міністром МВС Аваковим А.Б. та його заступником Геращенко А.Ю. Ними було дано публічну обіцянку, що спустити цю ситуацію на гальма ні у кого не вийде і незабаром обов’язково буде результат! Ми вдячні Авакову А.Б. і Геращенко А.Ю. за швидке реагування на нашу ситуацію!
 • Міністрами МВС на найближчому засіданні Кабінету Міністрів України буде винесено питання сприяння Уряду, необхідного для добудови наших ЖК. Також, буде підготовлено звернення до НБУ з метою переглянути нормативи, встановлені для Аркади щоб не допустити катастрофи !!!
 • Відбулася екстрена розширена зустріч в КМДА за участю мера Кличка В.В., його заступників, голів профільних департаментів, заступника Міністра МВС Геращенка А.Ю., голови правління і президента банку «Аркада», представників інвесторів всіх ЖК Аркади. На жаль, КМДА не до кінця почуло нас на зустрічі в середу 27.05.2020 і навіть сьогодні на своєму традиційному брифінгу о 12:00 Кличко В.В. розповідав, що КМДА тут ні при чому, а це все «безвідповідальний забудовник». Але ми раді, що мер почув нас і поміняв риторику до 13.00, коли він побачив, яка реальна кількість інвесторів під КМДА і наскільки катастрофічними можуть бути наслідки їх війни з Аркада банком. Він публічно пообіцяв, що буде всіляко сприяти забудовнику в питаннях, необхідних для добудови наших 3 ЖК! Ми дуже сподіваємося, що мер Кличко В.В. стримає свою обіцянку і ми більш не будемо чути від його підлеглих, що вони «не мають наміру виконувати рішення судів», або про те, що інвестори Аркади – лохи. Ми сподіваємося на подальше взаєморозуміння і співпрацю!
 • На зустріч в КМДА незрозумілим чином також потрапили псевдоактивісти так званого «Екопарк Осокорки» на чолі з депутатом Київради Мірошниченко і намагалися брехати про свої добрі наміри, коли громили законне будівництво та кошмарили забудовника в судах. Але виглядали вони ЖАЛЮГІДНО і швидко замовкли, розуміючи абсурдність своїх слів і моменту, коли вони це говорять. Як вони так швидко намалювалися на зустріч і як взагалі туди потрапили – питання риторичне і, в принципі, багато що пояснює.
 • На зустрічі в КМДА ми всім голосно заявили, що ми не хочемо кооперативів, на які нас підбиває КМДА. Всі сторони сьогодні дійшли згоди, що добудовувати наші 3 ЖК буде Аркада!
 • Все учасники зустрічі підтвердили, що ЖК «патріотики на озерах» – бути. Там законні інвестори і це законний ЖК!
 • Аркадою НАРЕШТІ дано сьогодні публічну обіцянку на наступне засідання в КМДА дати графіки будівництва по кожному будинку всіх наших 3 ЖК !!!
 • Наступна зустріч в КМДА намічена на 03.06.2020. На цій зустрічі буде підписано протокол доручень від імені Кличка В.В., і цими дорученнями вже найближчим часом було обіцяно усунути частину тактичних проблем!
 • Також, на наступному тижні будуть зустрічі в КМУ, МВС, та буде залучатися НБУ. Після сьогоднішнього мітингу нас все почули і всі будуть намагатися найближчим часом вирішити нашу проблему !!! І вона буде обов’язково вирішена найближчим часом !!!
 • Ми не закінчуємо наш мітинг, він триває у наметовому містечку під Аркада. Нам потрібно там максимальну присутність, приїжджайте туди хоча б на каву, давайте знайомиться / спілкуватися. Наша безстрокова акція буде до тих пір, поки ми не побачимо реального будівництва на всіх 3 ЖК 🏗 🏗 🏗

ХРОНІКИ НАМЕТОВОГО МІСТЕЧКА

Ми ще раз дякуємо вищому керівництву країни, яке нас почуло і втрутилося в ситуацію, поліцію діалогу, яка нас супроводжувала, весь актив інвесторів, який на вищому рівні організував сьогоднішній мітинг (Пашу, Інну, Дмитра, Аліну, Інну, Володимира, Ірину, Віталіну , Романа, Світлану, Олександра, двох Наталь, Олексія і всіх-всіх інших членів активу) і, звичайно ж, кожного з тих, хто сьогодні прийшов на наш МЕГА-мітинг !!!

Ми пишаємося, що у нас такі майбутні сусіди !!! 💥💥💥⚡️⚡️⚡️

Запевняємо вас, разом ми обов’язково переможемо цю ситуацію найближчим часом 🍾🍾🍾🎉🎉🎉🏆🏆🏆

З повагою, актив всіх інвесторів ЖК банку «Аркада».

Читати також Арсен Аваков: Ми не допустимо чергової будівельної афери