️Друзі, інвестори Аркади!

За останні 4 місяці ми пройшли неймовірну кількість випробувань. За останні 4 місяці відбулася кількість подій, яку ми навіть не могли собі уявити, коли 29.05.2020 року розпочинали безстрокову акцію протесту. І за 4 місяці ми всі разом досягли, без сумніву, безпрецедентних результатів. Але зараз настав найбільш відповідальний момент, коли нам треба згуртуватися для досягнення кінцевого результату – початок повномасштабного будівництва на наших об’єктах!

За останні тижні Об’єднаним Активом було проведено величезну кількість перемовин, результати яких ви зможете оцінити вже найближчими днями.

Позавчора нами було поставлено на голосування питання необхідності проведення чергового МЕГА-мітингу. І майже 2000 інвесторів проголосували ЗА проведення такого МЕГА-мітингу у випадку необхідності.

І зараз настав момент, коли існує ця нагальна необхідність проведення нашого МЕГА-мітингу для досягнення кінцевого успіху від переговорного процесу.

В неділю 27.09.2020 року о 10:00 в групі ІНФО буде розміщено надзвичайно важливу МЕГА-новину, яку всі чекали останній місяць і робота над якою велася останніми тижнями!

ОТЖЕ, 28.09.2020 РОКУ ВИХОДИМО ВСІ НА МЕГА-МІТИНГ!

Локації:


💥Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (вул. Московська, 8, корп. 30).
💥ХК «КиївМіськБуд» (вул. М. Омеляновича-Павленка, 4/6);
💥Офіс Президента України (вул. Банкова, 11);
💥Київська міська державна адміністрація (вул. Хрещатик, 36).

Основні вимоги:


💥Швидке проведення аудиту, повне завершення його до 25.10.2020 року!
💥Швидка зміна управителя Фондів фінансування будівництва з АТ АКБ «Аркада» на нового.
💥Публічне оголошення нового забудовника до виборів 25.10.2020 року!
💥Добудова всіх наших 3 ЖК без доплат з боку інвесторів!Також, паралельно відбудеться і наш традиційний АВТОМІТИНГ!

Час початку МЕГА-мітингу та АВТОМІТИНГУ, а також детальний маршрут буде оголошено сьогодні до обіду.

Про проведення МЕГА-мітингу та АВТОМІТИНГУ 28.09.2020 року вже направлено відповідне офіційне повідомлення, тому наш масовий захід буде повністю законним.

Не дивлячись на те, що повідомляємо про проведення за три дні, ми очікуємо, що цей МЕГА-мітинг та АВТОМІТИНГ стануть наймасовішими з усіх! Нам це зараз дуже необхідно, зараз найбільш відповідальні дні, коли вирішується доля наших ЖК!!!

З повагою і впевненістю в якнайшвидшому відновленні будівництва, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *