Шановні інвестори банку «Аркада»!

💥Враховуючи відсутність суттєвих зрушень у вирішенні питання виділення державної поворотної фінансової підтримки у розмірі 3.6 млрд. грн. для пришвидшення темпів масштабного відновлення і добудови усіх об’єктів «Аркади» за три роки,

ПРОПОНУЄМО УСІМ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ ТЕРМІНОВО ЗГУРТУВАТИСЯ та вийти на черговий МЕГА-мітинг, котрий відбудеться в середу 07.07.2021 року. Початок – о 09 год. 00 хв.

💥Маршрут та формат мітингу буде визначено Об’єднаним Активом і повідомлено додатково до кінця цього тижня.

💥Мета мітингу – політичне рішення Президента України Володимира Олександровича Зеленського щодо розгляду та затвердження проекту постанови КМУ щодо необхідних змін в нормативних актах задля можливості залучення державного поворотного фінансування у питанні пакетного викупу вільних площ, запропонованого Дирекцією з добудови на засіданні Міжвідомчої робочої групи при Кабінеті Міністрів України.

Саме тому всі нові креативні ідеї щодо формату та локацій цього мітингу будуть зосереджені на меті досягнути необхідних уваги та рішень Президента України щодо невирішеної проблеми інвесторів банку «Аркада».

💥Необхідна присутність кожного з 11000 інвесторів! Лише за умови масової згуртованості ми матимемо шанс зрушити це питання.

За тебе не зробить цього ніхто, захисти своє право на житло!

Доведи 07 липня, що ти не згоден чекати своєї оселі ще десяток років!

Бронюй цей день в своєму календарі, бери рідних / близьких / друзів і давай разом виборювати подальшу долю своєї інвестиції!

Усіх без виключення учасників групи «АвтоМітинг» просимо приготуватись пристебнути ремені, тиснути педаль газу у необхідному нам напрямку та крокувати до нашої спільної мети РАЗОМ!

Слідкуйте за новинами в групі «АвтоМітинг». https://invite.viber.com/?g2=AQAE2F%2BlCv6TL0t8w00V2j724KmRvDzv8HhThUMlmwJ306m%2BjjPdTjPK7y2n7jRa

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *