1. Організатори: інвестори ЖК «Еврика», ЖК «Патріотика», ЖК «Патріотика на озерах».

2. Цілі мітингу:

  • Спонукати вище керівництво держави, Президента України Володимира Олександровича Зеленського, вжити всіх необхідних та дієвих заходів для відновлення та завершення будівництва ВСІХ будинків всіх ЖК БЕЗ ДОПЛАТ з боку інвесторів.
  • Спонукати мера міста Києва Віталія Володимировича Кличка та КМДА 30.11.2020 вжити необхідних дій для відновлення будівництва всіх ЖК, серед яких:

🔥Публічне оголошення результатів аудиту, проведеного ХК «КиївМіськБуд». Надання доступу представникам інвесторів до результатів аудиту для детального ознайомлення.

🔥Публічне призначення та оголошення нового Забудовника.

🔥Публічне оголошення обіцяного мером міста Києва 26 серпня на брифінгу в НБУ алгоритму вирішення проблеми недобудов “Аркади”;

🔥Публічне визначення та оголошення джерел фінансування будівництва всіх трьох ЖК: «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

🔥Прийняття рішення про добровільну компенсацію з бюджету міста Київ витрат ФФБ на соцінфраструктуру в розмірі 1.4 млрд.грн.

🔥Передача земельної ділянки 176 Га на Осокорках-Центральних новому забудовнику. Зобов’язати нового забудовника прибуток з проекту забудови цієї земельної ділянки використовувати в якості основного джерела фінансування будівництва всіх ЖК та гарантії завершення будівництва трьох ЖК без доплат з боку інвесторів.

🔥Вжиття необхідних дій для пошуку та повернення з метою фінансування будівництва виведених коштів з банку «Аркада», що були стягнуті у вигляді надвисоких комісійних при перерахуванні забудовнику.

🔥Складання Дорожньої карти виходу із ситуації. Підписання Меморандуму про взаємодію і співпрацю при відновленні та завершенні будівництва житлових комплексів та нежитлових приміщень, що споруджувались АТ АКБ «Аркада».

🔥Невідкладне введення в експлуатацію будинків високого ступеню готовності (ЖК «Патріотика» – №26 Львівський, №16 Асканія, ЖК «Еврика» – №14, №18, №15).

3.💥Завдання МЕГА-мітингу:

  • Президенту України гучно нагадати про необхідність впливу на місцеву владу та інші відповідальні органи виконавчої влади для вирішення питання щодо публічного призначення нового забудовника та надання гарантій інвесторам щодо завершення будівництва без доплат з боку інвесторів.
  • Меру міста Києва нагадати про необхідність 30.11.2020 публічного оголошення результатів аудиту, призначення нового забудовника та пошук джерел фінансування без доплат з боку інвесторів.
  • Втретє оприлюднити нашу кризову ситуацію перед ЗМІ за допомогою радикальних дій, а саме перекриття вулиці Хрещатик, щоб привернути увагу до неї суспільства та влади.

4.💥Дата, час та місце проведення мітингу: початок мітингу 30 листопада 2020 року о 09:30 за адресою: м. Київ, вул. Банкова, 11, Офіс Президента України.

5.💥Програма мітингу інвесторів банку Аркада 30.11.2020 року:

5.1. АвтоМітинг🚙🚗🚙:

🔥07:00 – 07:15 – збір групи АвтоМітинг на Столичному шосе, на узбіччі поблизу ТЦ «Домосфера».

🔥07:15 – 07:30 рух колони АвтоМітингу до резиденції Президента України.

🔥07:30 – 09:30 – очікування та привітання Президента України під час проїзду його кортежу.

🔥09:30 – 10:30 – рух колони Автомітингу від резиденції Президента до КМДА.

🔥 10:30 – паркування авто біля КМДА та приєднання до МЕГА-мітингу під Офісом Президента.

5.2. Піший мітинг🚶‍♂️👭🚶‍♂️:

🔥09:30 – збір пішого мітингу на Банковій, 11, підготовка до мітингу.

🔥10:00 – початок мітингу біля Офісу Президента.

🔥09:00 – 12:30 – мітинг під ОПУ, виступи інвесторів.

🔥12:30 – 12:50 – піша хода мітингу до КМДА.

🔥13:00 – 18:00 – ПОВНЕ ПЕРЕКРИТТЯ Хрещатика, звернення до мера міста Києва Віталія Володимировича Кличка, виступи інвесторів.

Інвестори, долучаємось активно до наших протестних дій!

💥Закликаємо усіх і кожного з інвесторів «Аркади» брати всіх рідних та близьких і обов’язково бути разом на денному МЕГА-мітингу!

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *