1.Організатори: інвестори ЖК «Еврика», ЖК «Патріотика», ЖК «Патріотика на озерах».

2. Цілі мітингу:

  • Спонукати вище керівництво держави, Президента України Володимира Олександровича Зеленського, вжити всіх необхідних та дієвих заходів для відновлення та завершення будівництва ВСІХ будинків всіх ЖК БЕЗ ДОПЛАТ з боку інвесторів.
  • Спонукати мера міста Києва Віталія Володимировича Кличка та КМДА 22.10.2020 вжити необхідних дій для відновлення будівництва всіх ЖК, серед яких:

🔥Публічне оголошення результатів аудиту, проведеного ХК «КиївМіськБуд».

🔥Публічне призначення та оголошення нового Управителя ФФБ та Забудовника.

🔥Публічне визначення та оголошення джерел фінансування будівництва всіх трьох ЖК: «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

🔥Прийняття рішення про добровільну компенсацію з бюджету міста Київ витрат ФФБ на соцінфраструктуру в розмірі 1.4 млрд.грн.

🔥Передача земельної ділянки 176 Га на Осокорках-Центральних новому забудовнику. Зобов’язати нового забудовника прибуток з проекту забудови цієї земельної ділянки використовувати в якості основного джерела фінансування будівництва всіх ЖК та гарантії завершення будівництва трьох ЖК без доплат з боку інвесторів.

🔥Вжиття необхідних дій для пошуку та повернення з метою фінансування будівництва виведених коштів з банку «Аркада», що були стягнуті у вигляді надвисоких комісійних при перерахуванні забудовнику.

🔥Підписання Меморандуму про взаємодію і співпрацю при відновленні та завершенні будівництва житлових комплексів та нежитлових приміщень, що споруджувались АТ АКБ «Аркада».

🔥Невідкладне введення в експлуатацію будинків високого ступеню готовності (ЖК «Патріотика» – №26 Львівський, №16 Асканія, ЖК «Еврика» – №14, №18, №15) до початку опалювального сезону цього року.

3. Завдання МЕГА-мітингу:

  • Президенту України гучно нагадати про необхідність впливу на місцеву владу та інші відповідальні органи виконавчої влади для вирішення питання щодо публічного призначення нового забудовника та завершення будівництва без доплат з боку інвесторів.
  • Меру міста Києва нагадати про необхідність 22.10.2020 публічного оголошення результатів аудиту, призначення нового забудовника та пошук джерел фінансування без доплат з боку інвесторів.
  • Вкотре оприлюднити нашу кризову ситуацію перед ЗМІ за допомогою радикальних дій, а саме перекриття вулиці Хрещатик, щоб привернути увагу до неї суспільства та влади.

4.💥Дата, час та місце проведення мітингу: початок мітингу 22 жовтня 2020 року о 08:30 за адресою: м. Київ, вул. Банкова, 11, Офіс Президента України.

5.Програма мітингу інвесторів банку Аркада 22.10.2020 року:

🔥08:30 – 09:00 – збір групи АвтоМітинг на паркувальнику майданчику на перехресті вулиць Старонаводницька та Лаврська 🚙🚗

🔥09:00 – 10:30 рух колони АвтоМітингу за маршрутом: вул. Старонаводницька – вул. Грушевського – Європейська площа – вул. Хрещатик – вул. Володимирська – вул. Прорізна – вул. Хрещатик.

🔥08:30 – збір пішого мітингу на Банковій, 11, підготовка до мітингу.

🔥09:00 – початок мітингу біля Офісу Президента.

🔥09:00 – 10:30 – мітинг під ОПУ, виступи представників інвесторів.

🔥10:30 – 10:45 – піша хода мітингу до КМДА.

🔥10:45 – 20:00 – ПОВНЕ ПЕРЕКРИТТЯ Хрещатика, звернення до мера міста Києва Віталія Володимировича Кличка, виступи інвесторів.

🆘Інвестори, долучаємось активно до наших протестних дій!

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *