15.07.2020 приблизно о 12:00 стався напад охоронця/помічника депутата міської ради 8го скликання від 23го виборчого округу Дарницького району Мірошниченка Ігоря Михайловича (сторінка у фейсбуці https://www.facebook.com/profile.php?id=100000861344520) на одного з інвесторів на мітингу Об’єднання інвесторів банку Аркада по вулиці Хрещатик, 32. Є відео та два десятки свідків.

Пряма мова потерпілого інвестора наведена нижче.

Вчора сталося два злочини. Про перший – сплановане рейдерське захоплення ПНО, “віджим” землі для забудови одного з найбільших нових кварталів у Києві, яке розпочалося ще в 2018м, знають вже всі.А от про інший хочу розповісти докладніше. Я, Хххх ХХхх ХХХхххххх, житель Дарницького району, перебуваючи на законному мітингу 15.07.2020 по вул.Хрещатик,32, приблизно о 12:00 побачив депутата міськ.ради 8го скликання від 23го виборчого округу Дарницького району Мірошниченка Ігоря Михайловича, що прогулювався тротуаром. Підійшовши до депутата, я культурно привітався і задав декілька питань, які мене, як киянина і дарничанина, турбували на той час.

Мірошніченко І.М. проігнорував моє звернення, а от невідома особа, яка шла поряд з депутатом, була більш “красномовна”. Спортивної зовнішності чоловік (можливо, охоронець депутата) штовхнув мене в груди і я, втративши рівновагу та спіткнувшись об тротуарний бордюр, впав. На щастя, не на бетон, а на клумбу. Брехати не буду, легких тілесних ушкоджень мені завдано не було. Але мій одяг (білі штани, сорочка) і прапор України перетворилися від землі і трави на чорно-зелений мотлох. Невідома особа завдала мені матеріальної шкоди та значних моральних страждань. Я являюсь одним зі спікерів на мітингу, який продовжувався ще 7 з половиною годин. У брудній одежі. В мене через це тепер депресія і психологічний розлад.Чи не був цей напад втіленням погроз, які отримують інвестори у соц.мережі фейсбук від невідомих осіб псевдоекоактивістів – “ми вас будемо закуповувати у лісі”?

Хотілося б почути коментарі ВО “Свобода” чи вважають вони таку поведінку припустимою для свого коллеги?

А також не зайвими були б коментарі КМДА, членом постійної комісій якої є І.Мірошниченко, чи вважають вони правомірною таку поведінку свого коллеги?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *