Віталій, спів-координатор Наметового-2, інвестор Еврики:

“Дискуссия, это всегда хорошо, так как в дискуссии рождается истина. Но есть моменты когда нам всем надо вместе показать властям, что мы сила и мы едины.

Поэтому 6.07 нам надо забыть про споры и разногласия и выйти на огромный митинг. (V) Для нас самое главное это МИТИНГ И ПАЛАТКИ и нас должно быть много. ИНВЕСТОРЫ ВЫХОДИМ НА МИТИНГ!!!

На обкладинці фото з мітингу 17.06. На ньому Віталій разом з Андрієм Еврика-15 (спів-координатором Наметового-1), з яким вони останній тиждень чубляться по чатам. Немає жодних сумнівів: обидва вони забудуть про суперечки, прийдуть 06.07 і МИ ВСІ РАЗОМ БУДЕМО НАСИПАТИ на всіх локаціях маршруту МЕГАмітингу!!!

Звернення інвесторки Лідії:

“Я даже не знаю, что написать и как просить тех инвесторов, которые не участвуют в митингах, присоединиться к нам и обязательно прийти. Пожалуста, отложите все ваши дела, без вас нам очень трудно, нас не очень много, но нам очень дороги наши инвестиции, поэтому мы не сдаёмся и боремся, многие уже не смогут из-за возраста или болезни ещё столько заработать денег и останутся без жилья. Не будьте равнодушны и безжалостны, примите участие в нашем общем митинге, помогите нам и себе добиться справедливости и получить наши квартиры. Очень вас просим, приходите, приезжайте, нас наша беда объединила и мы должны в это сложное для нас время быть вместе! Если вас не будет и нас окажется мало, то нас не увидят и не услышат.”

Костянтин Гострий, інвестор 17 будинку Еврики:

“Ми, інвестори Еврики, будинок 17, прийдемо усією родиною з друзями! Ніхто, окрім нас самих, не поверне нам своє законне і чесно зароблене житло!

МИ НЕ ЗДАМОСЯ І НЕ МРІЙТЕ!!!”

Єва, інвесторка банку Аркада:

НІ НА ЩО НЕ ЗВЕРТАЄМО УВАГИ, НІ НА ЯКІ ПРОВОКАЦІЇ ТА ЙДЕМО ВСІ НА НАШ ЗАГАЛЬНИЙ ВІД ВСІХ ЖК МЕГАМІТИНГ !! ПІДТРИМУЄМО НАШУ БОРОТЬБУ !! ВІД МЕНЕ ПРИЙДЕ ВСЯ РІДНЯ, бо дуже хочуть прийти на новосілля )).


Я вже купила біля 5л. віски до цього очікуваного новосілля)) Кажуть, що якщо так мріяти, то мрія збудеться)))). ЧЕКАЮ З НЕТЕРПІННЯМ!
ТОМУ НАС БУДЕ БАГАТО!! ПРИХОДЬТЕ І ВИ З РОДИНОЮ ТА ДРУЗЯМИ
.
Ми повинні розпити 5 л. того віски.”

Інвесторка банку Аркада Наталі:

Сьогодні передивлялась сімейні фотки старі, та побачила фотку брата, а він вчився разом з Кличко (той, що НЕ мер).


Було б звісно добре, якби з мером, можна було роздрукувати та написати типу: « що ти підводиш своїх одногрупників, залишаєш без житла»?
Ну щось таке в голову прилізло.
Агонія мабуть…
З цими недобудовами вже не знаєш що і думати.
Ми, єслі шо, на мітингу будемо, всю родину збираємо, я вже навіть говорила чоловіку, щоб нашого улюбленого кошака взяти.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *