Друзі,

Пам’ятаєте, минулого тижня ми розпочали нову рубрику про людей, завдяки яким наш протест тримається уже більше 10 місяців. Людей, які своїми маленькими діями надихають та дають віру в людяність і в майбутнє. Саме завдяки їм, впевнені, все у нас вийде.

Пише Ніно, активна учасниця протесту і чергова в наметовому:

Мій день починається із картинки квітів, надісланої по Viber. Це пані Ніна вирішила мене підбадьорити в такий простий, але дуже приємний спосіб.


Наша пані Ніна – жінка із неабияким характером! Не дивлячись на поважний вік (але пам’ятайте, жінці завжди 18, все інше – досвід!), вона постійно чергує в Наметах. Кожне чергування із нею – це пригода. Вона розповідає неймовірні історії із свого життя, приправляючи їх жартами та дотепними коментарями.


Життя – штука непроста! І нас вона на міцність випробовує кожного дня. Є в нас свої злети і падіння. Є болючі та радісні спогади! І у Пані Ніни вони є.
Але не зважаючи на все, пані Ніно дарує тепло та любов всім і кожному, хто її оточує. Вона не втратила людяність. Кожного разу захоплююсь, з якою добротою вона спілкується з мешканцями Наметового містечка, як ніжно розповідає про свою родину та друзів. Її світ та суть – поза словами…


Картинка із квітами на Viber, теплі слова при зустрічі, міцні обійми на прощання – це все такі дрібниці, але як вони зігрівають! І знаю, що доки будуть всі ті приємності, доки буде це тепло, доки будуть такі Люди, як пані Ніна, доти буде стояти Світ і Добро переможе!

Дякуємо вам, невідомі герої протесту! Дякуємо за чергування і посмішки з фото, за смаколики та допомогу, за добре серце і щирість.

Тільки поруч з такими людьми виростають справжня дружба і взаємна підтримка. А значить, все у нас вийде!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *