Шановні інвестори!

💥Завтра 07.04.2021 року о 10:00 в приміщенні Національного банку України відбудеться прес-брифінг щодо ситуації об’єктів «Аркади», на якому будуть присутні вищі посадові особи держави. Буде здійснюватись онлайн-трансляція: https://youtu.be/ThiWnCVupYk

💥Сьогодні відбулось чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва, на якому, серед іншого, було озвучено актуальні питання щодо об’єктів «Аркади», а саме:

  • питання необхідності фінансової підтримки з боку держави нового забудовника у вигляді пільгового кредитування або викупу квадратних метрів
  • питання незаконного вивозу піску річкового з території Осокорків Центральних, що має ознаки злочину
  • питання забезпечення безпеки новому забудовнику при будівництві нового ЖК на території Осокорків Центральних та недопущення протиправних дій щодо блокування будівництва.

💥Новим управителем ФК «Гарант Капітал» було зачитано та проаналізовано дані електронних баз Фондів фінансування будівництва:

  • на ФФБ «Патріотика» (в частині ЖК «Патріотика») обліковується 2021,26 кв.м.
  • на ФФБ «Еврика» обліковується 46165,75 кв.м. (без урахування будинків 29 та 37, які ще не обліковуються на балансі ФФБ та квадратних метрів, що не передавалися забудовником на баланс ФФБ та залишались для реалізації забудовником). Таким чином, при зведенні усіх даних попередньо підтверджуються дані щодо кількості вільних кв.м. в ЖК «Еврика» в обсязі ~ 95 тис. кв.м.

💥Сьогодні ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» було подано звернення (прикріплено нижче) до Дарницького управляння поліції щодо необхідності звернутися до суду в межах існуючого кримінального провадження з клопотанням про накладення арешту на весь пісок річковий, що знаходиться на території Осокорків Центральних. Про даний факт було також озвучено на засіданні Міжвідомчої робочої групи.

💥Нижче буде викладено результати економічного та юридичного аудиту групи компаній «Аркади» (до оприлюднення).

💥Також, на сайт буде викладено отриману поштову кореспонденцію за останні декілька місяців – відповіді на попередні звернення ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *