Шановні інвестори «Аркади»,

Вашій увазі новини вчорашнього та сьогоднішнього дня:

1.💥Учора було підписано документи, необхідні для створення ГС «Дирекція з добудови» та передано для реєстрації в територіальний відділ Міністерства юстиції.

Як і повідомляли раніше, засновниками виступили компанія Stolitsa Group, ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» і БГ «Фундамент». До Правління Дирекції увійшли 3 представники інвесторів (Щербаков Віталій, Шевченко Людмила, Вронська Оксана), двоє представників компанії SG (керівники проектів «Патріотики» та «Еврики» (Кадацький Б.В. та Маркович К.М.), представник ТОВ «ФК «Гарант Капітал» (нового управителя ФФБ) Білічак Х.В., представник БГ «Фундамент» Вєдмєдєв О.В.

Головою Громадської спілки за пропозицією Stolitsa Group та підтримки інших сторін погоджено Щербакова В.О.

Наразі очікується реєстрації громадської спілки «Дирекція з добудови» Міністерством юстиції України.

2.💥За інформацією від компанії SG та за умовами попередньої угоди з Паливодою К.В., можливий термін проведення аудиту підходить до завершення і в найближчі дні наступного тижня має відбутись переоформлення корпоративних прав компаній-забудовників з Паливоди К.В. на ГС «Дирекція з добудови» (100% власності), за виключенням ТОВ «Контактбудсервіс», де ГС «Дирекція з добудови» має стати співвласником разом з компанією Stolitsa Group.

3.💥На сьогоднішній день в ході аудиту перевірено лише частину даних.

Причинами, які перешкоджають проведенню аудиту є відсутність частини первинної бухгалтерської документації у забудовників та відсутність даних по кількості непроданих кв.м. (що стануть відомі після прийняття ФФБ новим управителем).

4.💥Управителем ФФБ ФК «Гарант Капітал» від ліквідатора вчора отримано частину документації ФФБ «Патріотика», сьогодні отримано частину електронних даних. Отримання документації і даних по ФФБ «Еврика» очікується на наступному тижні.

🔥Також, від управителя «Гарант Капітал» отримано офіційне бачення джерел фінансування, яке повністю відображає раніше обговорювані на зустрічах представниками Об’єднаного Активу та управителя «Гарант Капітал» (нижче надаємо для ознайомлення). Частину з цих пропозицій також було викладено ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» у зверненні до Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України та ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія».

Отже, основні джерела, які передбачає новий Управитель ФФБ ФК «Гарант Капітал» є такі (детальніше можна ознайомитися в прикріпленому документі нижче) :

  1. Викуп ПрАТ “УКРФІНЖИТЛО” вільних квартир в житлових комплексах “Еврика”, “Патріотика”, а також вільних квартир у розмірі 10% від загального переліку обєктів інвестування в новому ЖК на місці ЖК “Патріотика на озерах”.
  2. Викуп вільних квартир в житлових комплексах “Еврика”, “Патріотика”, а також вільних квартир у розмірі 10% від загального переліку обєктів інвестування в новому ЖК на місці ЖК “Патріотика на озерах” за бюджетними програмами будівництва житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу.
  3. Отримання забудовником кредитів в банках з державною часткою під державні гарантії Кабінету Міністрів України.

Розгляд даних пропозицій управителя «Гарант Капітал» буде ініційовано на наступному засіданні Міжвідомчої робочої групи.

5.💥Сьогодні Об’єднаним Активом проведено зустріч з новим керівником проекту «Патріотика на озерах» Будзинським Ю.В. на місці майбутньої забудови та біля місця незаконного вивезення піску з територіі Осокорків Центральних, обговорено можливі шляхи вирішення проблеми незаконного вивезення піску.

6.💥На понеділок призначено зустріч Об’єднаного Активу з компанією SG для обговорення подальших дій щодо аудиту, переоформлення корпоративних прав забудовників, проведення брифінгу та інших поточних питань.

На віторок призначено зустріч представників будинків №16 та №22 ЖК «Патріотика» з компанією SG щодо питання коригування плану забудови.

На середу призначено зустріч представників будинку №26 ЖК «Патріотика» з компанією SG.

7.💥Маємо чудову новину. Матеріальна допомога від компанії SG у сумі 225 тис.грн. на оплату послуг охорони сьогодні була зарахована на рахунок ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах», частину вже сплачено за охорону ЖК «Патріотика» згідно передбачених графіків сплати. Підтвердження цьому можна знайти у звітних таблицях.

У зв’язку з цим та враховуючи домовленість щодо матеріальної допомоги з боку компанії SG, Об’єднаним Активом найближчим часом буде скориговано рекомендовану суму добровільних внесків.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *