💥Сьогодні 26.01.2021 відбулось чергове засідання Міжвідомчої робочої групи при КМУ з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва, на якому здійснювався розгляд і нашого питання.

💥У розгляді нашого питання взяли участь, зокрема:

  • заступник Міністра внутрішніх справ України Геращенко А.Ю.
  • представник (співвласниця) компанії Stolitsa Group Молчанова В.Б. та генеральний директор компанії Соколовський Е.С.
  • начальник управління перспективного розвитку та координації будівництва КМДА Жилик Л.Д.
  • учасник Міжвідомчої робочої групи від інвесторів Щербаков В.О.
  • генеральний директор ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія» Шкураков В.А. сьогодні був відсутній, тому питання, що лежать в компетенції даної організації, сьогодні не обговорювались.

💥Молчанова В.Б. від імені компанії Stolitsa Group вчергове підтвердила наміри взяти зобов’язання по добудові об’єктів «Аркади». Усі проблемні питання, пов’язані з колишнім бенефіціарним власником банку «Аркада» та забудовників, за словами Молчанової В.Б., на сьогодні вирішені. Також, Владислава Борисівна зазначила, що підписання Меморандуму, підписантами якого є 12 сторін, планується у строк до 05.02.2021 року.

💥Учасник Міжвідомчої робочої групи від інвесторів зазначив, що усі інвестори підтримують підписання даного документу та початку виконання його положень вже найближчим часом. Також, було висловлено пропозицію здійснити підписання Меморандуму на офіційному прес-брифінгу за участі вищих посадових осіб держави. Окрім того, було висловлено сподівання щодо державної допомоги компанії Stolitsa Group у вирішенні нашого питання у вигляді, зокрема, кредитування на пільгових умовах.

💥Представник КМДА зазначила, що міська адміністрація вітає вирішення даного питання, уже погодила текст Меморандуму зі свого боку та сподівається на якнайшвидше його підписання.

💥Заступник Міністра внутрішніх справ Геращенко А.Ю. зазначив, що МВС вітає ініціативу компанії Stolitsa Group та особисто Молчанової В.Б. і запевнив, що МВС усіляко підтримуватиме компанію на шляху реалізації Меморандуму. Також, Геращенко А.Ю. підтримав необхідність проведення прес-брифінгу за участі вищих посадових осіб держави. Окрім того, заступник Міністра внутрішніх справ зазначив, що МВС розглядає можливість купівлі квадратних метрів в об’єктах «Аркади» за кошти державного бюджету, виділені на забезпечння житлом співробітників МВС: https://www.facebook.com/182447351841964/posts/3684703428282988/?sfnsn=mo

💥Таким чином, сьогоднішній день став фінальним акцентом на шляху до підписання Меморандуму одночасно з проведенням брифінгу.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *