Шановні інвестори,

Вашій увазі новини двох останніх днів.

1.У понеділок 25.05.2021 року відбулось чергове засідання Дирекції з добудови, на якому обговорено наступні питання:

🔥Вирішено напрацювати конкретні пропозиції змін до законодавства (попередньо – проект Постанови КМУ), що дасть можливість отримати державну фінансову допомогу.

🔥Поінформовано, що Дирекцією та забудовниками отримано повний доступ до приміщення банку «Аркада» на вул. Ольгинська, 3, де зберігається уся документація забудовників ТОВ «Будеволюція» та «Аркада-Будівництво». Офісні приміщення в даній будівлі будуть орендуватися Дирекцією на постійній основі.

🔥Прийнято рішення про розроблення графіків добудови наших об’єктів, виходячи з сьогоднішніх обставин, та з застереженням, що вони підлягатимуть коригуванню в бік зменшення одразу після отримання державної фінансової підтримки.

🔥Обговорено суми, що необхідні для завершення будівництва будинків високого ступеню готовності та для виконання першочергових робіт для захисту інших будинків від руйнації.

🔥Обговорено питання строкового працевлаштування бухгалтерів на компаніях, що перебувають у власності Дирекції (які і раніше працювали на даних компаніях – для пришвидшення усіх запланованих процесів).

🔥Надано на розгляд і підпис членами Дирекції протокол попереднього засідання (додається нижче).

2. 25.05.2021 року відбулась зустріч Дирекції з представниками будинків ЖК «Еврика». Сподіваємось, що роз’яснення та відповіді Дирекції були вичерпними та дозволили усім присутнім отримати повну та вичерпну інформацію щодо ситуації.

Сьогодні 27.05.2021 року відбудеться аналогічна зустріч з представниками будинків ЖК «Патріотика».

Попередньо, на наступному тижні зустріч відбудеться і з представниками будинків ЖК «Патріотика на озерах», на якій до того ж буде презентовано новий проект забудови ж/м Осокорки-Центральні.

3.Вчора відбулась зустріч в Київській міській державній адміністрації з Непопом В.І. та представниками профільних департаментів КМДА.

Від Дирекції були присутні – Молчанова В.М., Соколовський Е.С., Прокопенко Б.О., Щербаков В.О., Вронська О.М., Шевченко Л.М.

🔥Обговорено стан реалізації Меморандуму на сьогодні та вже виконані сторонами зобов’язання. Зокрема, КМДА вдячне за одне з виконаних зобов’язань з боку інвесторів – зняте Наметове містечко.

🔥Ознайомлено КМДА зі складом Дирекції. Домовлено, що починаючи з наступного засідання Дирекції буде делеговано постійного представника КМДА для участі в засіданнях. Окрім того, за необхідності розгляду відповідних питань будуть долучатися і представники відповідних департаментів.

🔥Обговорено нагальні питання, що потребують сприяння зі сторони КМДА/Київради. Висловлено, що у подальшому буде повне сприяння та необхідні для виконання Меморандуму дії.

4. Відбулась зустріч керівництва компанії Stolitsa Group з новообраним ректором КНУ імені Тараса Шевченка. Домовлено про спільну співпрацю з питань, що стосуються юридичного оформлення статусу земельної ділянки, на якій будується ЖК «Еврика» та інших поточних питань.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *