05.05.2020

Президенту АТ АКБ “Аркада”
Паливоді К. В.
від довірителів ФФБ


Шановний Костянтине Вітальовичу!

Вже давно ні для кого не є таємницею, що ми, інвестори, є заручниками в Вашому протистоянні з КМДА за величезний шмат землі в 176 га на Осокорках. Але під прикриттям судової тяганини з КМДА Вам з Вашим банком вдається непогано заробляти, навіть нічого не будуючи, при цьому ще й виглядаючи жертвою рейдерських дій київської влади.


В нас виникає закономірне питання – КУДИ ВИ ДІЛИ НАШІ ГРОШІ? Туди – сюди? Саме це ми почули на останній зустрічі з Вами.
Ви, не маючи жодних фінансових та правових підстав, зупинили будівництво 34-х будинків на півтора роки, вже отримавши від нас мільярди гривень!


Чому, скажіть, зарплата управлінського персоналу Вашого банку в роки активного будівництва була в 5 разів нижчою, ніж в 2019 році – коли будівництво майже повністю зупинилося? Чому сума комісійних, отриманих банком за перерахування коштів забудовникам в 2017 та в мертвому 2019 році була майже однакова?
Ще багато інших фактів говорять про ознаки шахрайських дій – зловживання ДОВІРОЮ інвесторів та заволодіння чужим майном. Ми бачимо мільярди наших коштів, виведених за допомогою різних схем- під виглядом комісій, зарплат та придбання акцій. І водночас чуємо Ваші слова про те, що Фонди фінансування будівництва порожні, та Вам не вистачає майже 2,5 мільярди на добудову наших будинків.

Життя людини, як і терпіння, не безкінечне. Багато з інвесторів та членів їх сімей так і не дочекалось омріяного житла.
І ми хочемо спитати Вас – чи усвідомлюєте Ви, що своїми діями зробили нещасними десятки тисяч людей, які довірили Вам свої кошти та за чий рахунок Ви отримуєте прибуток?

Ми півтора роки марно чекали та продовжували вірити Вам, сподіваючись на Вашу порядність, на те, що Ви все ж – таки виконаєте свої зобов’язання. Але тільки згаяли час.


Ми неодноразово попереджали Вас, що при продовженні ситуації, пов’язаної з зупинкою будівництва, будемо змушені перейти до радикальних дій, але зі сторони банку жодних кроків назустріч так і не побачили. Те, що Вас загроза втрати репутації банку зовсім не турбує, це ще раз підтверджує наши підозри про Ваші шахрайські наміри.

Ми більше не віримо ні Вам, ні Вашим обіцянкам.

ТОМУ МИ ЗАЯВЛЯЄМО,
що з 29.05.2020 року починаємо безстрокові акції протестів.
Чекаємо на Вас особисто, а не на Тетяну Ковальчук, в 9.00 під банком. Не треба ховатися за спиною жінки! Майте сміливість особисто відповідати за свої дії перед натовпом розлючених людей, сім’ї яких Ви позбавили житла!

Саме Ви змушуєте нас переходити до радикальних дій проти банку та його керівництва, бо ми бачимо Ваше злочинне бажання продовжувати користуватися нашими коштами та неспроможність вирішити питання добудови початих будинків.
НАШЕ ТЕРПІННЯ СКІНЧИЛОСЯ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *