Шановні інвестори!

події розвиваються швидко і необхідна ваша швидка реакція, думка та підтримка.

💥Вже найближчими днями може бути підписано Меморандум між компанією Stolitsa Group, Київською міською державною адміністрацією, народним депутатом України Ісаєнко Д.В. та інвесторами «Аркади» щодо взаємних обов’язків усіх сторін. Драфт даного Меморандуму було напрацьовано компанією Stolitsa Group, викладаємо його нижче. Пишіть свою думку та надавайте пропозиції стосовно даного документу.

💥Даний Меморандум буде проміжним та надаватиме можливість компанії «Stolitsa Group» здійснити повний аудит діючих компаній-забудовників по нашим об’єктам, обстеження кожного будинку та встановлюватиме вектор, за яким розвиватиметься ситуація щодо відновлення будівництва наших об’єктів.

💥Наразі ж треба визначитись, чи делегують інвестори банку «Аркада» повноваження виступити підписантом Меморандуму Громадській організації «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах». Нижче буде відповідне голосування, просимо максимальної участі (голосування буде проводитись в групі Інфо).

💥На минулому тижні ми викладали діючий склад Об’єднаного Активу інвесторів банку «Аркада». Це 47 інвесторів банку «Аркада», які останній рік організували масштабний протест з Наметовими містечками в центрі Києва, завдяки якому наша ситуація набула резонансу; які організували охорону наших об’єктів після початку ліквідації банку «Аркада»; які взяли на себе відповідальність реалізовувати спільні проекти на кшталт системи відеоспостереження за нашими об’єктами; які адмініструють всі інформаційні ресурси інвесторів банку «Аркада»; які консолідували більше 20 спеціальних груп зі спеціалістами в різних сферах; які здійснюють представництво інвесторів банку «Аркада» на всіх перемовинах та систематично надають звіти по ситуації і т.д.

💥Окрім того, як ви знаєте, Об’єднаним Активом інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» було зареєстровано Громадську організацію «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах», яка налічує близько 2500 учасників.

💥Громадська Організація «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах», як єдиний багаточисельний та офіційний виконавчий орган інвесторів банку «Аркада», здійснює представництво інвесторів банку «Аркада» в офіційному листуванні з усіма держорганами та органами місцевого самоврядування, виступає стороною в договорах, що підписуються з інвесторами банку «Аркада» (наприклад, з ДТЕК, охоронними компаніями, провайдерами Інтернету для камер відеоспостереження і т.д).

💥І звісно, саме ви, найкращі інвестори банку «Аркада», змогли об’єднатися і делегували право представляти інтереси інвесторів Об’єднаному Активу та Громадській організації «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах». А тільки тримаючись разом з усіма інвесторами банку «Аркада» ми маємо гарантію того, що вже скоро доб’ємося успіху і відновимо будівництво наших об’єктів, в об’єднанні наша сила!

Проголосувати ви можете в группі ІНФО.

З повагою і вірою в перемогу, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *