Друзі!

На сьогодні протистояння з рейдерами продовжується. Рейдери повертаються. Щойно до зруйнованого моста привезли важку техніку для вивезення піску, розвантажують.

Просимо приїхати максимальну кількість інвесторів, щоб показати свою незгоду. При цьому, просимо не піддаватися на провокації рейдерів, вести себе спокійно та фіксувати всі незаконні дії рейдерів.

Наразі особи, які хочуть вивести пісок з території Осокорків Центральних, визвали до себе декілька мікро-автобусів, які заповнені бійцями. Обличчя сховані масками, хлопці в повній бойовій готовності. Очікуємо провокації та фізичний тиск з боку осіб характерної зовнішності.

В наших очах такі вчинки виглядають, як злочин та рейдерська атака. Дані особи посилаються лише на рішення Постійно діючого третейського суду при асоціації “Правозахист підприємств та громадян України” справі №1-03/2-16 (м. Донецьк) та ухвалу Львівського апеляційного господарського суду по справі №974/13/18 (що не встановлюють та не підтверджують право власності на даний пісок).


Наголошуємо, що наразі Київськими господарськими судами здійснюється розгляд справ, предметом яких є даний пісок. Найближче судове засідання призначене на 17.11.2020 року на 10:30. Рішень, що набрали законної сили по даним справам, наразі немає. Окрім того даний пісок знаходиться в заставі, про що внесено відповідні відомості до Державного реєстру обтяжень рухомого майна.

Просимо всіх наших інвесторів максимально серйозно поставитися до даної ситуації та за можливістю підтримати наші позиції людським ресурсом. Нам дуже потрібна підтримка та підкріплення.

Рейдери приїхали з тітушками, щоб застосувати їх проти інвесторів. Особи, що хочуть незаконно вивезти пісок не представляються та ховають ножі та іншу холодну зброю по карманах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *