1. Сьогодні 1 + 1 (програма ТСН Тиждень) активно знімали сюжет по Аркаді. Зняли коментар Аркади, зняли ПНО, ПАТРІОТИКУ, зняли 2 сім’ї наших інвесторів із патріотики. На черзі в найближчі дні зйомка правового коментарю ситуації, зйомка Еврики, отримання коментарів КМДА і НБУ. Сюжет планується до виходу не раніше наступної неділі.
  2. Сьогодні спілкувалися з помічником народного депутата Максима Бужанського від «Слуги народу» (він був присутній і на зустрічі в КМДА). Депутатський корпус теж почув про нашу проблему і готовий активно включитися. Швидше за все, вони підключаться до комісії при КМУ та можливо додатково ми зможемо провести комітетські слухання із нашого питання у ВРУ для якнайшвидшого вирішення нашої проблеми.
  3. Сьогодні була зустріч у КМДА із питання якнайшвидшого узгодження нового плану забудови ПНО і продовження після цього договорів оренди ПНО і ПАТРІОТИКА. Були присутні – від міста: зам мера Пантелєєв П., директори департаментів КМДА, від Аркади: Паливода К., Омельчук П., директор проектного відділу, від ВРУ: Сидоренко В. (помічник нардепа Бужанського М.), від інвесторів: ініціативна група, яка ініціювала громадські слухання. Відео зустрічі буде викладено трохи пізніше (з технічних причин), радимо передивитися. З головного. Місто в усному порядку відмовило нам у проведенні громадських слухань і хоче проводити саме містобудівну раду. При цьому, місто гарантувало безперешкодне проходження Аркади містобудівної ради і дозволило виходити на нього із тим, що вже є. Аркада повідомила про стадії готовності проекту і роз’яснила, що перед проектувальниками у них є заборгованість близько 5 млн, без погашення якої вони їм не віддадуть проектну документацію. Спільно ми вирішили креативно вийти з ситуації – ЗАВТРА комісією з Аркади, КМДА і інвесторів поїхати до підрядників-проектувальників та провести переговори, щоб у зв’язку з критичністю ситуацією забрати проект до погашення боргу. Після цього оцінити, що Аркаді потрібно мінімально доробити і з цим терміново виходити на містобудівну раду, а відразу після – відновлювати договори оренди по ПНО і ПАТРІОТИКА.
  4. Ми ще раз озвучили про те, що всіляка підтримка КМДА та Дарницької РДА рейдерів з ГО «Екопарк Осокорки» в комплексі має ознаки неправомірних дій і самим прямим чином позначається на становищі 11000 інвесторів. Ми в черговий раз попросили в порядку компромісу перестати проводити політику подвійних стандартів (розірвання договорів оренди землі, представництво одним адвокатом КМДА і ГО, руйнування мостів, підтримка набігів Нацкорпусов на законну будівництво, скасування дозвільної документації, повна підтримка еко-рейдерів в судах і т. д.)
  5. Після зустрічі Паливода К. зловили наші інвестори з Наметового містечка-2 біля КМДА та задали питання, що цікавлять. Відео і аудіозапис зустрічі викладена на каналі. https://youtu.be/zkyBminGr9g https://youtu.be/0AHBBAKFKmU
  6. Завтра буде виїзне засідання за участю заст. мера Пантелєєва П.А. на Еврику для оцінки стану готовності будинків та визначення кроків, необхідних для розморожування будівництва. Таке ж виїзне засідання буде пізніше зроблене і по ПАТРИОТИЦІ.
  7. Завтра буде зустріч активу з НБУ (за участю заступника голови правління Рожкової К.). На зустрічі планується поставити низку запитань і вислухати по кожному з них позицію
  8. По судових процесах:
  • справа 910/7707/19 про стягнення з міста 365 млн грн Верховний Суд відправив на новий розгляд до першої інстанції по процесуальним обставинам. З тієї інформації, якою володіємо, спробуємо простими неюридическими словами пояснити причину (попередню, про повну можна буде міркувати після повного тексту постанови). Отже, норма закону, згідно з якою забудовник може вимагати відшкодування грошей за побудовану інженерну інфраструктуру передбачає розміщення цієї інфраструктури поза житлового комплексу. В даному випадку була побудована котельня поза комплексом (365 млн) і теплотраса до неї (130 млн). Так ось судді ВС визначили, що теплотраса на невелику відстань заходить на землю комплексу і порахували, що котельню і теплотрасу варто розглядати, як один об’єкт. Таким чином, колегія визнала, що перша і апеляційна інстанція не звернула увагу на те, що якщо це так, то забудовник не має право на відшкодування грошей з бюджету (без мату коментувати це не можемо).
  • справа 910/1424/19 за визнанням незаконним рішення КМР про розірвання договорів оренди земельних ділянок ПНО – засідання відкладено на 07.07.2020. Просто для розуміння рівня офігевшесті суддів апеляції – вони розглядають цю справу вже практично рік (починаючи з 19.08.2019 року !!!).
  • справа 910/13153/19 щодо визнання недійсним договору пайової участі між КМДА та ПОБУТРЕМБУД (Градимир), згідно з яким за Аркада на сьогодні висить борг 150 млн грн після минулого забудовника – та ж апеляція відклала розгляд справи на 22.07.2020 року …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *