Шановні інвестори, надаємо короткий звіт по дню п’ятниці 19.06.2020 року.

1. День почався зовсім не з кави і не вранці. Вночі в наше Наметове містечко-2 заглянув мер міста Києва Кличко В.В. разом з депутатом Білоцерківцем Д.А. (затятий противник будівництва ЖК «ПНО» Аркада).

Може, вони сподівалися побачити в нашому наметовому зовсім не інвесторів, але в першу ж хвилину спілкування їх сумніви були розвіяні – наші герої з Наметового містечка-2 на високому кваліфікованому рівні пояснили суть претензій до київської міської влади і з цим Кличку В.В., мабуть, було складно не погодиться.

Вчергове дякуємо тим, хто живе в наших наметових містечках і на дуже високому рівні відстоює інтереси всіх 11000 інвесторів 👏

2. Вчора була проведена дуже важлива зустріч з Національним банком України (від регулятора була заступник голови НБУ Рожкова К.В.). Від Об’єднаного активу було 3 представника + 3 «прилипали» на чолі із Голубничим, які дивовижним чином пролізли і туди.

Звіт присутніх від активу щодо цієї зустрічі був викладений вчора в Viber-чатах. Детальний відеозвіт щодо цієї зустрічі можна переглянути тут: 

3. Вчора продовжилися зйомки програми «ТСН Тиждень» від 1+1, в рамках яких було дано правовий коментар щодо нашої ситуації. На черзі зйомка ЖК «Еврика» (ЖК «ПАТРІОТИКА» і ЖК «ПнО» вже відзняли), а також зйомка коментаря КМДА і НБУ по нашій ситуації. Дякуємо 1+1 за небайдужість до нашої проблеми 👏.

4. Вчора була виїзна нарада представників КМДА на чолі з заступником голови КМДА Пантелеєвим П.О. на ЖК «Еврика». Звіт присутніх від Об’єднаного активу щодо цієї зустрічі був викладений вчора в Viber-чатах. Відеозйомку цього засідання можна переглянути тут: 

5. Об’єднаний актив дуже тісно співпрацює з КМУ, скоро чекайте новин по цій лінії.

6. Як ви пам’ятаєте, 18.06.2020 року була проведена зустріч у КМДА для пошуку шляху якнайшвидшого відновлення і продовження договорів оренди землі для ЖК «ПнО». У ході засідання заступник голови КМДА Пантелеєв П.О. сказав, що договори будуть відновлені тільки після узгодження нового проекту ЖК «ПнО» на Містобудівній раді при КМДА і гарантував, що з боку КМДА не буде штучних перешкод проходженню цієї ради. За таких обставин Аркада в особі Паливоди К.В. погодилася на проходження Містобудівної ради найближчим часом.

Відео цієї зустрічі 18.06.2020 можете переглянути тут: 

Вчора делегація у складі представників КМДА, проектанта забудовника Аркади та інвесторів активу поїхали в ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування», який є одним з найбільших і авторитетних проектних інститутів України. Саме ця установа розробляє повністю змінений проект ЖК «ПнО».

Так як вчора ми ще не звітували про цю зустріч, напишемо коротко про її результати:

💥Проект ЖК «ПнО» був повністю перероблений, будинків стало майже в 2 рази менше (25 замість 43), збільшилася кількість садочків/шкіл, заплановано максимальне збереження існуючої природи за принципом Natur Garden, озеро Небреж не буде навіть частково засипатися і з нього не будуть намивати пісок, запроектований унікальний міст через озеро, фонтани, велодоріжки, набережні, пірси і т.д.

Більш того, земельну ділянку в південній частині, на якій є природнє середовище, а не суцільні піски, і на якій раніше планувалося побудувати 12 житлових будинків, за новим проектом в порядку компромісу було віддано виключно під ПАРК і велику школу.

💥Всі присутні на зустрічі вкрай позитивно оцінили попередній змінений проект ЖК «ПнО».

💥Аркада готова виходити з цим проектом на Містобудівну раду в найближчі терміни.

💥Аркада знайшла гроші і в найближчі дні погасить заборгованість перед проектним інститутом, щоб той міг віддати їй новий проект.

💥Новий проект буде повністю готовий на початку липня для передачі до КМДА.

💥За тиждень після отримання проекту КМДА напише рецензію (обов’язково вимога порядку проведення Містобудівної ради) і вкаже на можливі зауваження, щоб не зявилося несподіванок на самій Містобудівній раді.

💥Вчора всі сторони погодили попередню дату проведення Містобудівної ради – 15.07.2020 🎉.

💥Якщо новий проект ЖК «ПнО» пройде Містобудівну раду і отримає позитивний відгук, то КМДА і Київська міська рада пообіцяли відразу ж поновити і продовжити договори оренди землі для ЖК «ПнО» 🍾🎉🏆.

Фото нового проекту і візуалізації викладаємо нижче. Для порівняння викладаємо і фото старого проекту (останнє фото). Відео самої вчорашньої зустрічі-презентації нового проекту дивіться тут: 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *