1.‼️Сьогодні Об’єднаним активом інвесторів всіх ЖК були подані листи до Офісу Президента та Національного банку України з метою ініціювання ними створення робочої групи при Кабінеті Міністрів України. Триматимемо вас в курсі щодо даних листів.

2.‼️Вчора 29.06.2020 народний депутат Шуляк О.О. повторно відправила депутатське звернення з підписами ще близько 40 народних депутатів на КМУ з метою ініціювання створення робочої групи при КМУ. Цього разу звернення було прийняте і буде розглянуте КМУ протягом не більше, ніж 10 днів.

3.‼️Ухвали про накладення арешту у Активу поки що немає. Інформації про оскарження Аркадою арештів також поки що немає.
МВС також поки що не вийшло на зв’язок з поясненнями, що відбувається, аргументуючи це таємницею слідства. Обіцяємо постійно тримати Вас в курсі стосовно цього питання.

4.‼️Аркада вже закінчила роботу з зміненим проектом ПнО (працювали всі вихідні), заплатила проектному інституту ще 250 тис грн. (всього вже 800 тис. грн.), і вже завтра передає всі матеріали в КМДА для скликання Містобудівної ради!!!

Попередньо, якщо все буде за планом, проведення Містобудівної ради планується вже найближчими днями!

5.‼️Незважаючи на безпрецедентний тиск за допомогою мирного протесту, певні органи влади вперто не хочуть йти нам на зустріч, а ситуація на сьогодні залишається невирішеною.

Тому ми будемо посилювати цей тиск!
Коли, де і в який спосіб – як завжди, визначимо разом голосуванням у чаті Інфо всі недобудови. В попередньому плані – МЕГА-мітинг, Автомітинг 4.0 та встановлення Наметового містечка 3.0. Обіцяємо зробити цей мітинг особливо епічним та креативним😎

6.‼️Наші наметові містечка – це епіцентр і серце нашої боротьби за наші квартири. Вчергове дякуємо героям, які живуть в наметах і просимо всіх і кожного заїжджати в наші намети хоча б на декілька годин кожного дня!

7.‼️Актив планує найближчими днями провести зустріч з Паливодою К.В., представниками МВС та КМДА для кращого розуміння, що відбувається останнім тижнем та вислухати про найближчі плани сторін для виходу з ситуації.

8.‼️Про всі зустрічі і домовленості Актив відразу інформуватиме всіх. Завчасно, на жаль, не можемо анонсувати їх у зв’язку з можливими деструктивними діями деяких з інвесторів.

З повагою, Об’єднаний актив інвесторів всіх ЖК банку «Аркада».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *