Друзі!

Вчора був складний день. Складний і важкий для багатьох з нас. Проте, це лише один день у нашій боротьбі. Впевнені, що перемога буде за нами і прийде час, ми станемо найдружнішими сусідами у своїх будинках.

Наша колега, інвесторка Юлія, разом зі своїм чоловіком провели вчора весь день на мітингах з 9 ранку до 20.00. Після завершення акції інвесторів під Офісом Президента вони відправилися на нічне чергування до наметового містечка під КМДА. Але і там вночі не сиділи , склавши руки, а облаштовували наметове містечко, спілкувалися з нечисленими нічними перехожими.

Ось історія, яку вона розповіла:

“Всім привіт!

Друзі, хочу розповісти історію, свідком якої щойно стала. Наше наметове містечко 2 розташоване в самому серці столиці. Нас бачать, чують. Багато людей проходять повз нас, читають наші банери, розглядають та роблять фото.

Наразі по Хрещатику проходила пара, хлопець з дівчиною, такі молоденькі, майже діти. Вони роздивлялися наші банери, потім уважно прочитали інфо-стенд… І вже майже пішли своєю дорогою, аж раптом вернулися, побажали нам всім удачі, сказали, що правда буде за нами і… дістали з рюкзаків… бутерброди, поклали на наш пластиковий стілець і швиденько пішли геть.

Отак. Діти. Що вони могли зробити, чим допомогти? Зробили, що могли – тепле слово, побажання успіху і останній бутерброд для протестантів.

Перемога буде за нами! Як в пісні, “мы любим Украину-маму” і пишаємося її громадянами!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *