Друзі!
Дякуємо усім і персонально кожному інвестору Аркади, хто вчора приймав участь в черговому МЕГА-мітингу! Вчора ми вже стали ветеранами перекриття Хрещатика!



Київський міський голова Кличко В.В. так і не вийшов до нашого МЕГА-мітингу, щоб поспілкуватися і висловити свою позицію щодо наших 3 основних вимог:
- оголошення результатів аудиту;
- оголошення нового забудовника;
- гарантії добудови наших будинків без доплат інвесторів.



Але сьогоднішній день вчергове продемонстрував, що наш протест незламний і ми не здамося!!!



З повагою, об’єднаний актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»
