️Друзі!

Розуміємо, що за останню добу події розвивалися дуже стрімко і зараз сформувався певний інформаційний вакуум.

Повірте, що у ОА також безліч запитань стосовно інформації в реєстрі про відчуження одного з основних активів банку – будівлі на Ольгинській. Питань багато навіть після вчорашньої зустрічі з головою правління та членом правління банку.

Сьогодні зранку ОА добивався від Аркади виходу в публічну площину і роз’яснення того, що відбувається. В результаті тільки що нами було отримано підтвердження зустрічі з банком (президент і голова правління) в понеділок. На даній зустрічі керівництво банку готове повідомити про все, що відбулося, що відбувається і що планується. Також, будуть готові дати відповідь на всі наші запитання. ОА буде здійснювати відеозапис даної зустрічі.

Для того, щоб не було маніпуляцій, пропонуємо разом сформувати перелік з 5 конструктивних запитань, які варто задати банку. Коротко пропонуйте свій варіанти запитання і ті 5 варіантів, які наберуть найбільшу кількість лайків, і будуть задані на зустрічі. Прохання формулювати запитання коротко (1 реченням).

Друзі, повірте, ОА повністю віддає собі звіт про ступінь серйозності моменту. Але в умовах інформаційного вакууму важливо також відчувати і відповідальність за ситуацію. Тому вважаємо, що не варто робити необдуманих і поспішних вчинків до розуміння повної картини ситуації.

Відразу після цієї зустрічі, яку ви матимете змогу переглянути, ми всі разом (як завжди, демократичним шляхом) прийматимемо рішення, що робити далі. До цього моменту закликаємо утриматися від нагнітання ситуації та необдуманих дій.

З повагою і вірою в перемогу, Об’єднаний актив інвесторів всіх ЖК банку «Аркада».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *