Друзі!

Завтра запрошуємо інвесторів разом з родинами та друзями взяти участь в акції на підтримку переговорної групи від інвесторів “Аркади” під час проведення містобудівної ради.

Нагадуємо, що містобудівну раду щодо узгодження нового проекту ЖК «Патріотика на озерах» призначено на середу 15.07.2020 на 10:00.

Очікуємо максимальну підтримку всіх інвесторів наших ЖК під стінами Департаменту містобудування (вул. Хрещатик, 32) під час засідання Містобудівної ради. Для цього, збираємося, щоб показати, що справжня громада Києва підтримує оновлений проект ЖК «Патріотика на озерах».


Місце і час збору: Наметове містечко-2 (біля КМДА) в середу 15.07.2020 року о 09:00.

Важлива підтримка кожного інвестора!

Саме тому надзвичайно важливо бути завтра разом, щоб показати, що останні місяці нашого життя пройшли на даремно і ми стоятимемо аж до позитивного рішення щодо нашого питання. Беріть з собою друзів та рідних і приходьте під стіни КМДА!

Юлія, інвесторка ЖК Патріотика:

Всім привіт, майбутні сусіди!

Завтра буде дуже відповідальний день і нам всім треба знову мобілізувати сили, відкласти всі свої справи й прийти зранку під стіни КМДА.

Подивіться, як далеко ми вже зайшли! Ми організовані, в нас сильний і компетентний ОА, який не тільки вирішує дипломатичні, юрідичні та економічні питання, а ще й знаходять час та натхнення на ранкові “привітання” та “махання флагами” під ОПУ та КМДА.


Серед нас такі чудові люди! Активні, позитивні, дружні! Один за одного і в дощ, і в спеку! Зараз поряд зі мною під КМДА, як і майже кожен день, чудова молода дівчинка, яка залишає вдома двох маленькіх синів і чергує, активно допомагає підтримувати життя в Н2, при цьому лишається Мамою і Дружиною і встигає робити домашні справи. В нас тут всі такі! Бо ми з вами найкраші, нас згуртували обставини, ми доб’ємося наших квартир!


Тож давайте підтримаємо завтра один одного і спільну справу! Приходьте завтра з родинами, друзями! Участь кожного надто важлива! В об’єднанні наша сила!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *