Отже, друзі, перший розширений звіт після нашого феєричного мітингу 06.07.2020! Класних новин зараз буде багато, тому влаштовуйтесь зручніше, пристебніться, і ПОЛЕТІЛИ!!!

1. Дякуємо всім і кожному, хто вчора був на мітингу, ви найкращі! Вчора було дуже душевно і захоплююче! Вибачте, що довелося довго стояти під сонцем, але воно того точно вартувало! Все більше і більше захоплюємося тим, наскільки круті інвестори Аркади.

2. З сьогоднішнього дня (07.07.2020) в нас офіційно є нове Наметове містечко-3 під ОП (лайт-версія). Режим його функціонування буде наступним. Кожного дня ми збиратимемося о 07:50 біля нашого Наметового містечка-1, братимемо нашу супер-колонку, атрибутику, величезний прапор і рівно о 08:00 будемо виходити під ОП.

Відсьогодні кожного ранку з 08:15 до 09:00 ми будемо нагадувати Президенту України і працівникам ОП про нашу проблему. І в нас вже є безліч ідей, як це робити якомога креативніше.

Закликаємо кожного зранку перед роботою витратити годину часу і приїхати в нашу лайт-версію Наметового містечка-3, там дуже круто і душевно. Відео сьогоднішнього перфомансу дивіться в чатах.

3. Сьогодні мали зв’язок з Міністерством внутрішніх справ стосовно розпорядження Прем’єр-Міністра на звернення депутата Шуляк О.О. щодо створення міжвідомчої комісії. Нас запевнили, що Міністр Аваков А.Б. особисто контролює питання створення комісії і повністю підтримує цю ініціативу. Відповідно, Міністр зі свого боку буде рекомендувати Прем’єр-Міністру найближчими днями видати розпорядження про створення міжвідомчої комісії.

4. Про розпорядження Прем’єр-Міністра України ми додатково поінформували і депутата Шуляк О.О., яка власне і ініціювала створення цієї комісії. Пані Олена запевнила нас, що не залишить це питання і комісія врешті-решт має бути створена!

5. Стосовно самого розпорядження, яке нам вчора дав КМУ в ході мітингу (фото додається нижче). Багато хто думає, що це відмова у створенні комісії. Це НЕ ВІДМОВА. Це лише доручення підлеглим доповісти про суть проблеми. Звісно, ми сподівалися на миттєву реакцію КМУ і створення комісії відразу, але ще є трохи часу.

До того ж, це розпорядження було видано щодо ПЕРШОГО звернення народних депутатів, а не щодо останнього звернення від 30.06.2020. Останнім днем відповіді народним депутатам за загальним порядком є п’ятниця 10.07.2020. Чекаємо від Прем’єр-Міністра до п’ятниці розпорядження про створення комісії.

6. Сьогодні Північний апеляційний господарський суд залишив в силі рішення Господарського суду міста Києва у справі 910/1424/19! Таким чином, Аркада сьогодні розгромно ВИГРАЛА апеляційну інстанцію по визнанню рішення Київської міської ради від 31.01.2020 про розірвання договорів оренди земельних ділянок під ЖК «Патріотика на озерах» НЕЗАКОННИМ і скасуванню його.

Ця справа розглядалася апеляційним судом ще з серпня 2019 року (майже рік). Сьогодні це рішення вже відразу набуло законної сили після його проголошення!!! А тому, з сьогоднішнього дня оренда земельних ділянок «Патріотики на озерах» повністю законна!

Це рішення додатково свідчить, що ті, хто ініціювали і голосували в Київраді півтора роки тому за рішення про розірвання договорів оренди, а потім 1.5 року тероризували цим забудовника і 11 тисяч інвесторів – рейдери.

7. Сьогодні Київський апеляційний суд розглядав апеляційну скаргу Аркади на ухвалу Голосіївського районного суду про арешт майна.

У зв’язку з тим, що представник Національної Поліції у м. Києві не надав всіх необхідних документів, розгляд справи було відкладено на 16.07.2020 року.

8. Сьогодні Аркада нарешті ПОДАЛА повний пакет документів (оновлений проект), необхідний для призначення і проведення Містобудівельної ради стосовно нового проекту ЖК «Патріотика на озерах». Не поданою залишається тільки рецензія (обіцяють подати завтра), але вона не є необхідною для скликання Ради і може бути подана хоч на в сам день проведення Ради.

Тільки що КМДА підтвердило нам подання Аркадою повного пакету документів, необхідних для скликання Містобудівельної ради

Зі слів самого КМДА, провести Містобудівельну раду тепер можна хоч через 2 дні, але є одне «але» – з сьогоднішнього дня головний архітектор м. Києва Свистунов перебуває на лікарняному. Головувати на Містобудівельній раді може тільки він.

Ми бажаємо пану Свистунову якнайшвидшого одужання і дуже сподіваємося, що його захворювання і сьогоднішнє ганебне голосування комісією Київради ініціативи недодепутата Бохняка щодо непродовження Аркаді договорів оренди – це просто співпадіння. Сподіваємось на якнайшвидше призначення і проведення Містобудівельної ради!!!

З повагою, ваш Актив інвесторів всіх ЖК банку «Аркада»! Все буде добре!


(Звіт підготував Віталій-юрист)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *