Друзі!

Вашій увазі звіт за черговий продуктивний день 13.07.2020 року.

1. Сьогодні почали черговий тиждень наших флешмобів під Офісом Президента. Дякуємо Дмитру за організовану сьогодні круту атмосферу заходу і всім присутнім за участь! Відео/фото можна подивитись у вайбер-группах. Повірте, це зараз дуже важливо для нас всіх. Просимо всіх приходити на 08:00 до Наметового містечка-1 і йдемо на 08:15 до ОП проводити наші щоденні флешмоби. Приходьте на годинку до роботи підтримати наш двіж!

2.Сьогодні після нашого традиційного флешмобу під КМДА нас запросили на зустріч з мером Кличком В.В. (від нас попросили бути 1 представника). Разом з Кличко В.В. на зустрічі був присутній заступник мера Непоп В.І. та радник мера Білоцерківець Д.О. Зустріч пройшла в дуже конструктивному руслі і в ході переговорного процесу було досягнуто наступних домовленостей:

Містобудівну раду щодо узгодження нового проекту ЖК «Патріотика на озерах» призначено на середу 15.07.2020 на 10:00.

Кличко В.В. очікує об’єктивне, конструктивне і результативне засідання Містобудівної ради. Від нас дозволена присутність не більше 5 осіб.

Отримано обіцянку і особисте зобов’язання Кличка В.В., що, у разі позитивного висновку Містобудівної ради щодо нового проекту ЖК «Патріотика на озерах», відразу будуть продовжені договори оренди земельних ділянок для будівництва ЖК «Патріотика на озерах». Більше того, з цього моменту КМДА та особисто Кличко В.В. будуть готові дати повне «зелене світло» будівництву даного ЖК.

3. Враховуючи попередній пункт, очікуємо МАКСИМАЛЬНУ підтримку всіх-всіх інвесторів усіх наших ЖК під стінами Департаменту містобудування (вул. Хрещатик, 32) під час засідання Містобудівної ради. Для цього, збираємо наш черговий МЕГА-мітинг, щоб показати, що справжня громада підтримує оновлений проект ЖК «Патріотика на озерах». Нам потрібна підтримка кожного інвестора!

Місце і час збору: Наметове містечко-2 (біля КМДА) в середу 15.07.2020 року о 09:00!

4. Сьогодні відбулась зустріч Активу з банком стосовно необхідності письмового закріплення гарантій з боку Аркади для інвесторів. Було напрацьовано Протокол домовленостей і додаток до нього. Наразі активом в переговорному процесі з банком фіналізується їх текст, завтра ці документи буде підписано і оприлюднено. Із основних пунктів:

З моменту підписання в банк вводяться 3 представники інвесторів, що контролюватимуть всі фінансові транзакції банку, які стосуються надходження і використання коштів ФФБ та забудовників.

У випадку продовження КМДА договорів оренди для будівництва ЖК «ПнО» банк (забудовник) залучить фінанси зовнішнього інвестора для початку будівництва на всіх 3 ЖК.

Банк (забудовник) докладатиме зусиль для залучення кредитних коштів під заставу центрального офісу та відділення на Осокорках.

Комісійний дохід банку за перерахування коштів з ФФБ забудовникам не буде перевищувати 10% (це граничний розмір, раніше граничний розмір складав 80%). Стосовно цього пункту досі знаходимось в активному переговорному процесі. Зі слів банку, розмір нижче не можуть поставити, враховуючи необхідність забезпечення утримання банку саме з цих коштів, нормативи банку та НБУ, а також позицію податкової.

При витратах коштів з рахунків забудовника (а саме на забудовника планується залучення коштів з кредиту та/або коштів від зовнішнього інвестора) жодних комісій за перерахування не буде!

У випадку продовження договорів оренди землі ЖК «ПнО» банк безумовно зобов’язується добудувати ЖК «Еврика» і ЖК «Патріотика». При цьому, продаж/передача комусь іншому проекту ЖК «ПнО» виключається, цей ЖК будуватиме Аркада (можливо, в співдружності з кимось).

5. Актив веде активний переговорний процес з багатьма сторонами щодо створення міжвідомчої комісії при КМУ. Міжвідомча комісія має бути створена вже найближчим часом! Актив не відійде від цієї позиції і не відступиться від цієї мети.

6. Сьогодні ввечері відбулась зустріч всіх будинків всіх ЖК банку «Аркада» (по декілька представників від кожного будинку). Актив доповів про хід справ останніми днями. Конструктивно поспілкувались щодо нашої ситуації/подальші кроки і дійшли згоди про необхідність подальших дій Активу чітко в межах нашого плану. Дякуємо всім присутнім за участь, підтримку і конструктивну критику. Пропонуємо зробити такі зустрічі традиційними 😉

Тиждень почався дуже активно і результативно. Впевнені, що він пройде на цій же хвилі.

З повагою і впевненістю в перемозі, ваш Актив інвесторів всіх ЖК банку «Аркада».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *