Друзі!

Дякуємо всім, хто прийшов на збори, задавав питання чи просто слухав!

Всі, хто ставив питання з приводу збору коштів на охорону у ФБ – перевіряйте особисті повідомлення. Ми відправляємо реквізити для оплати в особисті. Або напишіть нам, будь ласка , повідомлення, щоб отримати реквізити.


Наразі найважливіші активності/задачі:

  1. Підписуємо заяву на вступ в ГО та звернення до держструктур по охороні об’єктів будівництва та аудиту. У Н2 цілодобово, а завтра вдень і на традиційних локаціях на позняках і вднх.
  2. Записуємось на чергування (особливо нічні) у Наметове-2 на Хрещатику.
  3. Робимо внески (хто ще не зробив) на охорону наших ЖК – пріоритет #1 на час проходження аудиту КиївМіськБудом! Рекомендаційний платіж 300грн.

Повний стрім зборів, яз завжди, можна подивитись на нащій сторінці у фейсбук: https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/videos/347581933282579

Патрулювання усіх 3 ЖК проводиться цілодобово силами інвесторів. За це наші чергові отримають грошове винагородження із нашого спільного фонду інвесторів. З наступного тижня ми будемо ще оплачувати послуги охорони на постах при цьому патрулювання інвесторами залишається.

Слідкуйте за нашими новинами: у фейсбуціhttps://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi

Спільнота у Viber: “Інфо! Всі Недобудови Аркада” https://invite.viber.com/?g2=AQBb9rjYGVtvqksJsla6OhRqzj5%2FmU7Gl4pyGhtg%2FiZTzG5JLKdWIj074io%2FbNSt

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *