Друзі!

Звіт Об’єднаного Активу про зустрічі та комунікації останніх днів. Вирішили об’єднати одразу всю інформацію, щоб зручніше було сприймати.

  1. В понеділок відбулось чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва:

🔥Серед інших питань, було обговорено стратегічні та поточні питання, пов’язані з об’єктами банку «Аркада» (завершення аудиту, призначення забудовника, проблема переходу функцій замовника та зміни забудовника, охорона об’єктів на період до призначення нового забудовника, супроводження та стан судових справ за участі АТ АКБ «Аркада» та забудовників і т.д.).

🔥На Міжвідомчій робочій групі ЩОРАЗУ обговорюються проблеми об’єктів банку «Аркада» висловлюється готовність допомоги в їх вирішенні. Наразі всі сторони очікують дані аудиту наших об’єктів.

🔥Протокол засідання Міжвідомчої робочої групи від 09.11.2020 року буде надано для ознайомлення пізніше.

2. Відбулася зустріч з заступником Міністра внутрішніх справ:

🔥По-перше, щоб спростувати недостовірну інформацію, доводимо до вашого відома, що зустріч в МВС відбувалась виключно з представниками Об’єднаного Активу без присутності будь-кого іншого. Питання кооперативів чи доплат взагалі не піднімалось і не обговорювалось на зустрічі з заступником Міністра МВС.

🔥Представники інвесторів вкотре наголосили на необхідності залучення коштів від реалізації вільних квадратних метрів, компенсації з міського бюджету витрат забудовника на соціальну та інженерну інфраструктуру (при цьому було продемонстровано фото станції теплопостачання «Позняки», збудованої за кошти ФФБ «Патріотика») та прибутку від забудови Осокорків-Центральних у якості джерел фінансування будівництва та перекриття дефіциту бюджету.

🔥МВС, як і раніше, є першим державним органом, хто активно курує нашу проблему та тримає руку на пульсі щодо всього, що відбувається з об’єктами банку «Аркада». Незабаром комплексне рішення буде остаточно прийняте і озвучене.

🔥Учасниками зустрічі від інвесторів було озвучено пропозицію провести брифінг за результатами аудиту за участі всіх присутніх на брифінгу 26.08.2020 року та дотичних до вирішення нашої проблеми осіб, публічно призначити нового забудовника, про що нами готується відповідне звернення до даних держорганів/осіб. МВС, в свою чергу, позитивно сприймає таку ініціативу.

🔥Учасниками зустрічі від інвесторів було озвучено бачення інвесторів алгоритму вирішення питання джерел покриття дефіциту бюджету по нашим об’єктам. МВС запропоновано викласти дані пропозиції письмово та передати на розгляд.

🔥МВС висловило готовність максимально сприяти прозорому ознайомленню інвесторів з результатами аудиту об’єктів «Аркади». Зі свого боку, присутні учасники від інвесторів запропонували розглянути можливість допуску фахівців від інвесторів до результатів аудиту для фахового ознайомлення з деталями. Дана ініціатива була позитивно сприйнята Міністерством внутрішніх справ. Тому, якщо серед нас ще є професіонали з будівельного кошторису, які бажають допомогти з даного питання – пишіть будь-кому з представників ОА і Вас буде додано в відповідну групу спеціалістів та, вірогідно, допущено до ознайомлення з його результатами.

🔥МВС слідкує за всіма подіями, що відбуваються з нашими об’єктами. Нам важливо не допустити розкрадання наших об’єктів до завершення аудиту та передачі їх новому забудовнику. Для цього і далі перебуватимемо в тісній комунікації з МВС. Зі свого боку, МВС на зустрічі підтвердило факт припинення вивезення піску річкового з території Осокорків-Центральних.

3. В кінці минулого тижня відбулася комунікація з головою правління ХК «КиївМіськБуд» Кушніром І.М.:

🔥Аудит об’єктів «Аркади» вже майже завершено. Повні результати аудиту будуть передані до КМДА після 20 листопада 2020 року.

🔥ХК «КиївМіськБуд» підтримує ідею проведення спеціального брифінгу для оголошення результатів аудиту об’єктів «Аркади».

🔥Вже зрозуміло, що дефіцит бюджету по нашим об’єктам (без урахування перспектив отримання прибутку з різних джерел в майбутньому) буде. Точний розмір даного дефіциту буде озвучено разом з оголошенням аудиту.

🔥Повної впевненості, що добудовувати наші об’єкти буде саме ХК «КиївМіськБуд», досі немає. Це можуть бути і інші будівельні компанії. Все залежатиме від комплексного рішення по нашій ситуації.

🔥Основне питання – шляхи покриття можливого дефіциту бюджету по нашим об’єктам. Без цього їх добудова неможлива.

4. Відбулася комунікація з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. ФГВФО зацікавлений в якомога швидшій зміні управителя ФФБ «Патріотика» (ЖК «Патріотика» та «Патріотика на озерах») та «Еврика», адже перебування фондів в нинішньому стані може негативно вплинути на ситуацію в майбутньому.

5. Відбулася комунікація з народним депутатом Шуляк О.О. Олена Олексіївна, як і завжди, готова всіляко підтримувати інвесторів «Аркади» у всіх питаннях та сприяти вирішенню поточних проблем. Домовились про зустріч в найближчий час для детального обговорення поточних проблем (зокрема, можливих шляхів якнайшвидшого введення в експлуатацію будинків високого ступеню готовності).

6. Відбулася комунікація з представниками Фінансової компанії «Гарант Капітал»:

🔥Обговорено поточні проблеми, пов’язані з об’єктами «Аркади» – охорона об’єктів, представництво в судових справах, процес зміни управителя Фондів фінансування будівництва з АТ АКБ «Аркада» на ФК «Гарант Капітал».

🔥Сподіваються, що для унеможливлення настання негативних наслідків, затягування судового розгляду по зміні управителя ФФБ не буде (не дивлячись на наявність деструктивних процесуальних дій окремих осіб).

🔥Обговорили стан розгляду інших судових справ за участі АТ АКБ «Аркада» та забудовників, інформацію прийняли до розгляду.

З повагою і вірою в перемогу, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *