Друзі!

Пропонуємо вашій увазі звіт за п’ятницю 21.08.2020 року.

1. Вчора відбулася зустріч ОА з Міністром юстиції України Малюською Д.Л. На зустрічі також були присутні: народний депутат України, кандидат в мери міста Києва від партії «Слуга народу» Верещук І.А. та заступник Міністра юстиції Оніщук О.М.

💥Відбулася дуже предметна розмова щодо нашої проблеми, під час якої ОА наголосив, що всі наші будівництва законні і нами укладалися законні договори при інвестуванні в нерухомість.

💥Поінформували, що вже 2 роки наші будівництва зупинені і не ведуться з різних причин.

💥Також, обговорили ситуацію з будівлею банку на Ольгинській, 3. ОА висловив позицію, що вважає відчуження будівлі незаконним та наголосив на обставинах, що можуть вказувати на фіктивний або неправомірний характер даного правочину. Міністр запевнив нас, що дана ситуація буде під його особистим контролем і найближчим часом буде розглянута на Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Міністерстві юстиції України.

💥Заступника Міністра юстиції Оніщук О.М. включено до складу Міжвідомчої робочої групи при Кабінеті Міністрів України. Обмінялися контактами і домовилися тримати зв’язок.

💥За можливість зустрічі і дуже конструктивний діалог на ній дякуємо Верещук І.А. З Іриною Андріївною спілкуємося вже тиждень, з її помічниками – вже близько місяця, тому вона глибоко обізнана з нашою ситуацією та висловлює бажання допомагати.

2. Вчора відбулися чергові переговори з КМДА, а саме з заступником мера Непопом В.І.

💥При зустрічі В’ячеслав Іванович повідомив нас, що КМДА було підготовлено, підписано та передано до Київради проект рішення щодо поновлення договорів оренди землі на Осокорках Центральних на наступних умовах:

  • строк дії договорів – 5 років;
  • забудовник зобов’язується протягом 18 місяців сплатити борг за попереднім договором в сумі 139 млн грн;
  • забудовник зобов’язується облаштувати рекреаційну зону з вільним доступом навколо озера Небреж, облаштувати пляж та зберегти озеро в існуючих межах.

💥Проект рішення вже зареєстровано в системі електронного документообігу Київради, деталі даного документу можна переглянути тут: https://kmr.gov.ua/uk/content/proekt-rishennya-kyyivskoyi-miskoyi-rady-18077

💥Є ряд і інших домовленостей з КМДА, про які повідомимо пізніше.

3. Вчора наше Наметове містечко-2 відвідав народний депутат, колишній Міністр ЖКГ та кандидат в мери міста Києва Кучеренко О.Ю.

https://www.facebook.com/100003767320921/posts/2012843492184542/?extid=2r3T8cja5hzRldwZ&d=n

💥Дякуємо Олексію Юрійовичу за стійку і грунтовну позицію, направлену на підтримку інвесторів «Аркади». Зійшлися з Олексієм Юрійовичем, що така кількість людей, які ніяк не можуть отримати квартири в наших ЖК – ганебна ситуація. Також, обговорили проблематику «професійних активістів» та представників депутатського корпусу Київради, що перешкоджають законним будівництвам та «кошмарять» бізнес.

💥З Олексієм Юрійовичем спілкуємося вже близько місяця, він глибоко обізнаний з нашою ситуацією та висловлює бажання допомагати.

4. Від банку «Аркада» за останні 2 дні інформації, на жаль, не було. Продовжується позапланова перевірка НБУ діяльності банку та конкретно ситуації з відчуженням будівлі банку, результати мають бути вже скоро. Зберігайте спокій і довіряйте перевіреним джерелам. Повірте, ОА постійно слідкує за ситуацією та «тримає руку на пульсі».

5. Продовжуємо збір підписів під зверненнями в МВС, ГПУ та КМУ. Зібрано вже більше 500 підписів інвесторів під кожним зверненням. Дякуємо всім, хто підписав листи і просимо інших мобілізуватися, щоб зібрати хоча б 1000 підписів. Підписання триватиме до вівторка, у вівторок подамо дані звернення.

6. Маємо величезне прохання – зберігайте спокій, не панікуйте та не піддавайтесь на провокаційні дискусії в чатах. Розуміємо, що зараз ситуація розвивається стрімко і декому здається, що «все пропало». Однак, запевняємо, що ОА постійно слідкує за ситуацією та намагається зробити все можливе для перемоги інвесторів Аркади!

Все буде добре!

7. Вітаємо всіх з наступаючим святом та бажаємо гарного відпочинку в колі сім’ї, рідних та друзів. Давайте на вихідних дозволимо чатам відпочити від цілодобових баталій та повернемося до них у вівторок.

З повагою і вірою в перемогу, Об’єднаний актив інвесторів всіх ЖК банку «Аркада».

(підготував Віталій-юрист)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *