Друзі!

Як і обіцяли, анонсуємо дату наступних активностей, а саме Креативного АвтоМітингу 2.0 та МЕГА-мітингу!

1. Активом пропонується провести АвтоМітинг біля резиденції Президента України, як ми це робили влітку. Основна мета – вчергове нагадати Президенту України, що наша проблема досі не вирішена і наголосити на необхідності її вирішення.

Приблизний план заходу – поїздка до заміської резиденції та зустріч кортежу Президента України колоною наших авто на узбіччі з символікою. Після цього планується автопробіг по місту, маршрут ще розробляється.

На вибір пропонуємо 2 дати – 10.11.2020 року та 12.11.2020 року, просимо голосувати в вайбер групі Інфо. Всі недобудови Аркади.

2. Також, пропонуємо провести черговий величезний МЕГА-мітинг. Наразі ми проходимо дійсно історичний момент нашої боротьби. Як ми пам’ятаємо, усі сторони обіцяли нам результати по нашій ситуації до кінця листопада 2020 року.

Основна мета – спонукати всіх нарешті оголосити результати аудиту, нового забудовника та гарантувати інвесторам Аркади добудову наших об’єктів без доплат.

Приблизний план заходустартуємо від ХК «КиївМіськБуд», потім йдемо вулицею Грушевського до Офісу Президента (де проводимо більшість часу), потім через Кабінет Міністрів України спускаємось на вул. Хрещатик і йдемо до Київської міської державної адміністрації.

На вибір пропонуємо 2 дати – 24.11.2020 року та 30.11.2020 року, просимо голосувати в вайбер групі Інфо. Всі недобудови Аркади..

Також, від ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» буде підготовлено та подано всім учасникам брифінгу в НБУ 26.08.2020 року звернення щодо необхідності зібрати повторний брифінг в такому ж форматі в кінці листопада для оголошення результатів аудиту, нового забудовника та гарантій добудови без доплат.

💥Листи також будуть направлені до КМДА та «КиївМіськБуду» щодо необхідності отримання інвесторами детальних показників аудиту для їх аналізу спеціалістами від інвесторів.

💥Голосування буде проводитись в групі Інфо до кінця завтрашнього дня, просимо взяти участь максимальну кількість інвесторів. При цьому, дати в подальшому можуть бути скориговані з урахуванням графіку Президента України.

💥Окрім цього, Актив не виключає також проміжні активності інвесторів, як це було в понеділок під студією ICTV та сьогодні біля КВЦ «Парковий», де ми нагадували про себе Президенту України.

💥Пам’ятайте, «последний бой – он трудный самый»! Нам залишилось ще зовсім трохи до вирішення нашого питання. Саме тому, у вищезазначених активностях має взяти участь переважна більшість інвесторів. Від масовості наших мітингів залежатиме подальший хід подій в нашій ситуації!

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *