Друзі!

1.💥У вівторок 06.10.2020 року відбулася чергова зустріч з керівництвом МВС стосовно нашої ситуації для обговорення проблемних ситуацій та можливих шляхів їх вирішення (якомога швидше оголошення результатів аудиту, оголошення нового забудовника, безперешкодна зміна управителя ФФБ та інше). Як завжди, дякуємо МВС за сприяння нам в вирішенні наших проблем.

2.💥Аудит КиївМіськБуду проходив, починаючи з 26.08.2020 року. В середу 07.10.2020 року комісією з 12 спеціалістів КМБ було проведено будівельно-технічний огляд ЖК «Патріотика» та ЖК «ПнО», в четвер комісією з 21 спеціаліста КМБ було проведено огляд ЖК «Еврика». Станом на вчорашній день аудит вже завершено, зараз КМБ підбиває та підраховує останні цифри. Однак, в загальному цифри вже відомі.

3.💥Вчора 08.10.2020 року ввечері відбулася зустріч з президентом ХК «КиївМіськБуд» Кушніром І.М. для обговорення результатів аудиту, БУЛО ОЗВУЧЕНО НАСТУПНЕ:

-⚠️за підрахунками КМБ на добудову всіх наших об’єктів необхідно близько 7 млрд грн (цифра уточнюється). При цьому, планові надходження від продажу вільних квадратних метрів – 2.3 млрд грн. (нижче викладена таблиця дохідної частини). Таким чином, сума чистого дефіциту – на сьогодні не менше 4.5 млрд грн. Повної версії таблиці (з видатками і дефіцитом поки що немає).

-⚠️у випадку покриття даного дефіциту за рахунок інвесторів, нам доведеться дооплачувати

-⚠️дана сума може бути зменшена, зокрема, шляхом перекладення обов’язку добудови мереж для ЖК «Патріотика» та ЖК «Еврика» за рахунок міського бюджету (близько 400 млн грн), а також шляхом відмови від опорядження квартир (близько 1-1.5 млрд грн). За таких обставин, буде знижено і розмір доплат.

-⚠️При цьому, прибуток від забудови 176 Га на Осокорках НЕ ВКЛЮЧЕНО в аудит і НЕ ПЛАНУЄТЬСЯ його включення (причина: горизонт отримання прибутку – близько 10 років, а кошти потрібні сьогодні). Хоча, плановий прибуток від забудови цих 176 Га – не менше 5-5.5 млрд грн.

-⚠️Також, не включені 1.4 млрд грн заборгованості міста за інфраструктуру, про які порадили забути, так як немає прецедентів повернення цих коштів.

-⚠️Об’єднаний Актив категорично не погоджується з такою пропозицією варіанту добудови наших об’єктів та виступає проти доплат. ОА категорично наголошує, що земля Осокорків-Центральних і прибуток від неї має відійти тому забудовнику, який буде нас добудовувати. Саме з прибутку з тієї землі (шляхом залучення попередньої інвестиції) і має відбуватися добудова існуючих об’єктів без доплат!

4.💥В понеділок 12.10.2020 року на 15:00 відбудеться розширене засідання в КМДА, на яких планується оголошення результатів аудиту.

Збираємось всі на розширений флеш-моб біля стін КМДА в понеділок о 14:30!

5.💥Найголовніше – в п’ятницю 16.10.2020 року має відбутися наймасштабніший МЕГА-мітинг з безстроковим перекриттям Хрещатика!

Саме 16.10.2020 року ми маємо показати свою позицію, що ми вимагаємо добудови нас без доплат за рахунок прибутку від забудови Осокорків-Центральних!

НЕОБХІДНО БУТИ ВСІМ!!!

Маршрут: Офіс Президента -> КМДА.

Досить затягувати час!
Нам потрібні конкретні рішення!
Ми на межі і готові до радикальних дій!

Тому 16.10 – п’ятниця – всі на мітинг!

Всі на бестрокове перекриття Хрещатику до моменту озвучення рішення по нашому питання владою!

Саме 16.10.2020 року ми маємо показати не тільки Києву, а й усій Україні, що нас не 100, не 200, не 500, НАС 13000 ІНВЕСТОРІВ, яких намагаються обікрасти вдруге.

МИ НЕ ДАМО ВІДІБРАТИ В НАС ЦЮ ЗЕМЛЮ!

🔥Явка на мітинг кожного з 13000 інвесторів, рідних та близьких обов’язкова!

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотикта на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *